Zdravotná sestra

Východoslovenský ústav srdcových a cievnych chorôb, a. s.

Miesto práce
Ondavská 8, Košice - mestská časť Západ
Termín nástupu
ASAP
1 246,5 - 1 850 EUR/mesiacPonúkaná mzda v hrubom závisí od dosiahnutého vzdelania, špecializácie a praxe, v hrubej mzde nie sú zahrnuté ďalšie mzdové príplatky podľa pracovného zaradenia.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexná ošetrovateľská starostlivosť o pacientov zdravotníckeho zariadenia.

- pohyblivá zložka mzdy
- odmeny
- výkonnostný bonus podľa hospodárskych výsledkov (13. a 14. plat)
- odmeny pri životných jubileách a odchode do dôchodku
- príspevok na stravovanie nad rámec ZP alebo finančný príspevok
- doplnkové dôchodkové sporenie (min. 2% z hrubej mzdy)
- 5 dní dovolenky naviac
- práca v jednej z najmodernejších špecializovaných nemocníc
- podpora ďalšieho vzdelávania
- Multisport karta

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Sestra.

- príjemné vystupovanie
- pracovitosť, spoľahlivosť a zodpovednosť
- samostatnosť, flexibilita

Východoslovenský ústav srdcových a cievnych chorôb je jedna z najmodernejších a najlepšie vybavených slovenských nemocníc zameraná na liečbu srdcových a cievnych chorôb. Liečbu realizujeme na chirurgických a nechirurgických pracoviskách, ktoré sú zároveň výučbovou bázou LF UPJŠ a stredných zdravotníckych škôl.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4345035  Dátum zverejnenia: 12.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 246,5 EUR/mesiac