Reagujte bez životopisu

Lekár špecialista - OAIM

Východoslovenský onkologický ústav, a.s.

Miesto práce
Košice IV, Košice
Termín nástupu
podľa dohody
3 260 EUR/mesiacnavýšenie v zmysle zákona o poskytovateľoch zdravotnej starostlivosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Lekár oddelenia anesteziológie a intenzívnej starostlivosti poskytuje intenzívnu a anesteziologickú starostlivosť o pacientov s onkologickým diagnózami. Pracuje v priateľskom tíme špecialistov, k dispozícii má najmodernejšie technichnické vybavenie.​

13. mzda
osobné ohodnotenie
týždeň dovolenky nad rámec ZP
podpora vzdelávania
DDS – príplatok zamestnávateľa na sporenie v zmysle KZ
rozdelenie zostatku sociálneho fondu v zmysle KZ
príplatok za prostredie v zmysle KZ
možnosť stravovania sa v závodnej jedálni, s príspevkom zamestnávateľa a príspevkom zo sociálneho fondu

Žiadosti o prijatie do zamestnania, spolu so a/ životopisom, b/ písomným súhlasom so spracovaním osobných údajov, a c/ dokladmi o dosiahnutom vzdelaní zasielajte, prípadne doručte osobne, na adresu:

personálne oddelenie
Rastislavova 43
041 91 Košice

[email protected], 055 6135 109

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

lekár

Východoslovenský onkologický ústav Košice vznikol 1.7.2003 a dňa 20.2.2006 sa transformoval na akciovú spoločnosť s názvom Východoslovenský onkologický ústav, a.s..
Jeho poslaním je predovšetkým poskytovať komplexnú ambulantnú a ústavnú zdravotnú starostlivosť pacientom s onkologickým ochorením - diagnostika, liečba a dispenzárna starostlivosť o onkologických pacientov. V ústavnej starostlivosti zabezpečuje onkologickú, onko-otorinolaryngologickú, onko-gynekologickú starostlivosť, komplexnú protinádorovú liečbu - radiačnú a chemoterapeutickú liečbu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4197237  Dátum zverejnenia: 26.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 260 EUR/mesiac