Personalista - Mzdár

Východoslovenské múzeum v Košiciach

Miesto práce
Východoslovenské múzeum, Námestie Maratónu mieru, Košice
Termín nástupu
máj 2024
1 000 EUR/mesiacfunkčný plat zamestnanca v zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexné zabezpečovanie personálnej agendy VSM (s počtom zamestnancov nad 50),

- komplexné spracovávanie miezd VSM,

- spolupráca pri tvorbe vnútorných predpisov a smerníc najmä pracovného poriadku, organizačného poriadku a kolektívnej zmluvy.

Informácie o výberovom konaní

Požadované doklady:
- žiadosť o zaradenie do výberového konania,
- profesijný životopis v štruktúrovanom formáte so zameraním na popis praxe v personálnej a mzdovej oblasti,
- doklad o najvyššom dosiahnutom vzdelaní,
- písomný súhlas uchádzača so spracovaním osobných údajov na účely výberového konania v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.
Výberové konanie bude pozostávať z prezentácie uchádzača a jeho odbornej praxe a overenia znalostí a praktických skúsenosti z oblasti personalistiky a miezd aplikáciou zákona č. 311/2001 Z.z., zákona č. 552/2003 Z.z., zákona č. 553/2003 a základných právnych predpisov upravujúcich mzdovú oblasť.

Žiadosť o zaradenie do výberového konania a požadované doklady je potrebné zaslať:
- v termíne do: 22.04.2024, a to:
- poštou na adresu: Východoslovenské múzeum v Košiciach, Námestie maratónu mieru 2, Košice,
- osobne doručiť na sekretariát riaditeľa VSM, Námestie maratónu mieru 2, Košice,
- emailom na adresu: [email protected]
- na obálku / do predmetu emailovej správy je potrebné uviesť text „Výberové konanie – „personalista-mzdár“.

O termíne a mieste uskutočnenia osobného pohovoru budú uchádzači informovaní.
VSM si vyhradzuje právo nepozvať na osobný pohovor uchádzačov, ktorí nespĺňajú všetky vyššie uvedené kritéria a požiadavky alebo nedoručia vyššie uvedeným spôsobom a v termíne požadované doklady.

Informácie o spracúvaní osobných údajov podľa článku 13 Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov a zákona NR SR č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov sú zverejnené na webovom sídle prevádzkovateľa www.vsmuzeum.sk.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

predpisy v oblasti prac.práva a miezd - Pokročilý
Práca s počítačom - Pokročilý
ovládanie min. 1 mzdového softvéru; WinPam výhodou - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

personalistika, mzdy

Počet rokov praxe

5

- splnenie predpokladov na výkon práce vo verejnom záujme – bezúhonnosť a spôsobilosť na právne úkony v plnom rozsahu,

- logické a analytické myslenie, zodpovednosť, precíznosť, schopnosť spätnej kontroly svojej práce, flexibilita, chuť učiť sa nové veci.

Východoslovenské múzeum v Košiciach pôsobí v zriaďovateľskej pôsobnosti Košického samosprávneho kraja; zamestnáva viac než 50 zamestnancov + dohodárov a dobrovoľníkov; kultúrno-historická inštitúcia v oblasti umenia, histórie a prírodných vied s viac než 150 ročnou históriou a pol miliónom exponátov v zbierkach.
ID: 4793924  Dátum zverejnenia: 26.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac