Konzultant pre firmy - Trenčiansky kraj

Trenčiansky kraj

Máš záujem pracovať v rastúcom segmente, si samostatný, kreatívny a súčasne zodpovedný a nemáš rád limity v odmeňovacej schéme?

V tom prípade hľadáme práve teba - dynamického a skúseného obchodníka – akvizítora, ktorý bude rozvíjať obchodné aktivity v zverenom regióne.

Úspešný kandidát na túto pozíciu:

  • plní obchodné ciele
  • vyhľadáva a identifikuje potenciálnych klientov v zoznamoch, publikáciách a na základe získaných informácií tak, aby zvýšil trhový podiel v danej regionálnej oblasti
  • vedie databázu oslovených a potenciálnych klientov
  • sleduje činnosť konkurencie u každého klienta a dbá na to, aby v reakcii na ňu bola vytvorená a komunikovaná vhodná taktika
  • sleduje vývoj trhu a konkurencie a poskytuje tieto informácie svojmu nadriadenému

Výhody:

  • práca formou "home office"
  • školenia na osobnostný rozvoj a energetika
  • zabezpečenie plánovania nových stretnutí prostredníctvom call centra
  • koučing priamo v teréne

Požiadavky:

Kvalifikačné požiadavky

  • prax v oblasti aktívneho predaja (kontakt so zákazníkmi, priamy predaj) – minimálne 3 roky podmienkou
  • vodičský preukaz sk. B – podmienkou
  • skúseností s akvizíciami v B2B výhodou
  • skúsenosti s konzultatívnym predajom - podmienkou

Iné požiadavky

Práca s PC:

  • MS Office (Word, Excel, Power Point, Internet, Outlook) – pokročilá užívateľská úroveň – podmienkou

Iné:

  • znalosť regiónu – podmienkou
  • znalosti z oblasti elektroenergetiky- výhodou
  • znalosť anglického jazyka - výhodou

Kompetencie (schopnosti):

  • iniciatíva a proaktívny prístup
  • predajné zručnosti
  • odolnosť voči stresu
  • orientácia na trh a zákazníka
  • samostatné riešenie problémov
  • pružnosť
  • orientácia na ciele
  • výborné komunikačné a argumentačné schopnosti
  • súťaživosť

Náplň práce:

  • zabezpečuje predaj produktov a služieb zákazníkom vo zverenom regióne
  • pravidelné vyhodnocovanie návštev odberateľov formou pravidelného reportingu
  • príprava ponúk pre potenciálnych nových odberateľov
  • analýza potrieb odberateľov v oblasti technickej, obchodnej
  • príprava zmlúv a ich evidencia
  • obchodná a technická podpora/poradenstvo pre zákazníkov

Iné výhody:

  • práca pre spoločnosť, ktorá expanduje vrámci SR
  • možnosť sebarealizácie
  • možnosť osobného rastu

Priemerná mesačná odmena je 1 590 EUR na obchodníka. Ak nie si priemerný, zarobíš si viac!

  • Mzda je troj-zložková: základná mesačná mzda, provízie z obchodu, kvartálne bonusy
  • Motivačná zložka je závislá len od Tvojho prístupu a výsledkov.

Forma spolupráce: živnosť / s.r.o.

Začiatok spolupráce: dohodou, za nás čo najskôr

Obsadzujeme pozíciu pre Trenčiansky kraj.

Kontakt

Kontaktná osoba: Eva Pačaiová N.
Tel.: +421905445130
E-mail: poslať životopis
ID: 4030962  Dátum zverejnenia: 8.2.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.