Poradca pre predaj a obsluhu - junior (Poprad)

Poprad, okres Poprad

Informácie o pracovnom mieste

Hľadáme nového kolegu s nasledovným profilom:

Kvalifikačné požiadavky
- úplné stredoškolské vzdelanie ekonomického alebo technického zamerania – podmienkou
- prax v oblasti predaja a obsluhy zákazníkov min. 2 roky – podmienkou
- prehľad v oblasti energetiky – výhodou

PC zručnosti
- MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Internet) – pokročilá užívateľská úroveň – podmienkou
- praktické skúsenosti so systémom SAP – výhodou

Kompetencie (schopnosti)
- orientácia na trh a zákazníka
- komunikačné a predajné zručnosti
- orientácia na ciele a výsledky
- pružnosť
- schopnosť pracovať v tíme
- riešenie problémov

Pracovná náplň:

•Realizuje obsluhu a predaj zákazníkom v súlade s definovanými kľúčovými ukazovateľmi vrátane prijímania poruchových hlásení zákazníkov.
•Prijíma a vydáva hotovostné/bezhotovostné platby do/z pokladne, vedie pokladničnú knihu, vykonáva odvody do banky, podpisuje a archivuje príjmové a výdajové pokladničné doklady, vykonáva pravidelné inventúry pokladne a skladu podľa smernice.
•Realizuje predaj produktov a služieb spoločnosti v súlade s definovaným plánom predaja v komodite elektrina, plyn a nekomoditné tovary a služby.
•Poskytuje poradenstvo zákazníkom ohľadom obchodných a technických otázok.
•Zabezpečuje vymáhanie pohľadávok za spotrebu elektriny.
•Zastupuje jednotlivých odberateľov elektriny pri ukončení Zmlúv o dodávke elektriny s ich súčasným dodávateľom elektriny vrátane podpisovania súvisiacich dokumentov.
•Zastupuje odberateľov v procese zmeny dodávateľa elektriny vrátane podpisovania súvisiacich dokumentov.

Pracovisko: Zákaznícke centrum Poprad, Námestie sv.Egídia 97/42

Čo ponúkame?

- zaujímavú a hlavne dynamickú prácu v stabilnej firme so zahraničným kapitálom
- zaujímavé finančné ohodnotenie s performance bonusom
- osobný rozvoj formou hodnotných školení
- možnosť kariérneho rastu

Informácie k výberovému konaniu:

Ak Vás naša ponuka oslovila, tešíme sa na Váš životopis, ktorý nám prosím zašlite najneskôr do 1.3.2017.
Výberové konanie prebehne po uzávierke žiadostí formou Assessment centra v Poprade

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Marta Boršovská
Tel.: +421918884706
E-mail: poslať životopis
ID: 2935823  Dátum zverejnenia: 17.2.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.