Energetický poradca innogy- Bratislava

Bratislava, Bratislavský kraj

Chceš patriť do tímu najdynamickejšie sa rozširujúcej energetickej spoločnosti na medzinárodnom , ako aj Slovenskom trhu ?

Ak máš výborné predajné zručnosti s talentom a nadšením pre obchod, rád komunikuješ s ľuďmi, zaujímajú Ťa potreby zákazníka a napĺňa Ťa, že im môžeš pomôcť a tak im ušetriť ich finančné prostriedky a zároveň Ťa námietky zákazníka ženú vpred, tak potom poď a pridaj sa k nám. Rozvíjaj svoje schopnosti v inovatívnej a dynamickej innogy!

Náplň práce

- energetické poradenstvo, predaj produktov a služieb
- aktívna telefonická a e-mailová komunikácia so zákazníkmi
- obchodné stretnutia so zákazníkmi - domácnosti (nie D2D)
- vytváranie a spravovanie zákazníckej databázy
- práca v teréne

Požiadavky na kandidáta

- úplné stredoškolské vzdelanie
- MS Office (Word, Excel, Outlook, Internet) na pokročilej užívateľskej úrovni podmienkou
- výborné predajné zručnosti a skúsenosti z oblasti predaja
- aktívny vodič
- prehľad v oblasti energetiky výhodou
- prax v predaji produktov a obsluhe zákazníkov vo sfére elektroenergetika/plynárenstvo výhodou

Podmienky a výhody

- možnosť práce aj na živnosť

- dostaneš pevný základný plat ( fix ) a variabilnú odmenu podľa Tvojho výkonu
- určite oceníš dlhodobú stabilitu zamestnávateľa
- poskytneme Ti atraktívny program vzdelávania
- služobný automobil, MT, notebook považuj za samozrejmosť

Miesto výkonu práce: Bratislava / Bratislavský kraj

Informácie k výberovému konaniu:

Keď si tento inzerát dočítal až sem a myslíš si, že máš na to, tak už len posledná dôležitá informácia. Pošli nám svoj životopis najneskôr do 19.10.2016.

Adresa spoločnosti

Východoslovenská energetika Holding a.s.
Mlynská 31
042 91 Košice
ID: 2766797   Dátum zverejnenia: 14.10.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.