Zástupca vedúceho poľnohospodárskeho strediska ovocného sadu

VVISS spol. s r.o.

Miesto práce
Čakany
Termín nástupu
ihneď
1 560 - 2 160 EUR/mesiacnástupný plat 1560,- € HR po skúšobnej dobe 1760 až 2160,- € HR/mesiac (z toho vždy základná zložka mzdy 878€/mesiac)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho partnera BIOOVO s.r.o. hľadáme pracovníka na pozíciu : Zástupca vedúceho poľnohospodárskeho strediska ovocného sadu.

Náplň práce :

Organizácia a kontrola práce sadových pracovníkov a poľnohospodárskych strojníkov v ovocnom sade : Čakany (okres Dunajská streda). Zodpovednosť za zabezpečenie technických podmienok prevádzky strojov a technológii (PHM, ND, kontrola techn. stavu , riešenie opráv, skladové hospodárstvo). Organizovanie jednoduchých opráv a údržby strojov. Kontrola a evidencia v informačnom systéme.

Ponúkame:
* nástupný plat 1560,- € HR po skúšobnej dobe 1760 až 2160,- € HR/mesiac (z toho vždy základná zložka mzdy 878€/mesiac)

* firemné poistenie za škody spôsobené zamestnávateľovi
* relokačný príspevok na ubytovanie a dopravu do práce pre pracovníkov s bydliskom mimo obec miesta výkonu práce najmenej 50 €/mesiac
* príspevok na stravovanie v hodnote najmenej 60 €/mesiac
* príspevok očkovaným zamestnancom proti ochoreniu covid -19 v hodnote najmenej 50 €
* po skúšobnej dobe príspevok pre účastníkov penzijného sporenia 30 €/mesiac a za každý ďaľší odpracovaný rok navýšenie príspevku o najmenej 3 €/mesiac
* mobilný telefón s dátovým tarifom
* firemný notebook
* možnosť vzdelávania a možnosť rozvíjať svoje odborné skúsenosti
* zľava na firemné výrobky a služby

V prípade Vášho záujmu o ponúkanú pracovnú pozíciu, pošlite na e-mailovú adresu : [email protected] svoj životopis spolu s dotazníkom (k dispozícii na stiahnutie : https://vviss.jobs.cz/ ).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

poľnohospodárskeho alebo technického zamerania (VŠ výhodou)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Ruský jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

- SŠ s maturitou ( VŠ alebo poľnohospodárske, lesnické vzdelanie výhodou)
- skúsenosti min. 1 rok s údržbou a opravami poľnohospodárskych alebo stavebných strojov
- skúsenosti s riadením malých pracovných skupín min. 1 rok (prax na pozícií ovocinár, sadár, agronóm, lesník výhodou)
- uživateľská znalosť práce s PC (Excel, Word, Outlook), obecne kladný vzťah k informačným systémom
- časová flexibilita / práca v režime krátky/dlhý týždeň ( 15 smien/mesiac po cca12 hodinách )
- zaškolenie a výpomoc v sadoch v Českej republike najmä počas jesenného zberu ovocia - v rozsahu cca 4 až 6 týždňov
- vodičský preukaz sk. B
- základná znalosť aspoň jedného cudzieho jazyka (angličtina alebo ruština výhodou )
- kladný vzťah k technike ( skúsenosti so správou, údržbou a opravou poľnohospodárskej alebo lesnickej techniky výhodou )

Firma VVISS pôsobí na trhu od roku 1991 a je jedným z najväčších distribútorov a producentov ovocia v SR a ČR.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4332615  Dátum zverejnenia: 18.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 560 EUR/mesiac