Zástupce obchodního a logistického manažera

VVISS spol. s r.o.

Místo práce
Kolmá 5/597, Praha 9, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
plat 30 000,- HR po zkušební době 35 000,- HR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme vhodného kandidáta na volné pracovní místo "Zástupce obchodního a logistického manažera" pro centrálu v Praze.

Náplň práce:
• organizace nákup, prodej, doprava zboží
• vyřizování objednávek, příp. reklamací
• komunikace s dodavateli, odběrateli, přepravci a logistickými centry
• evidence v informačním systému

Nabízíme:
• nástupní plat 30 000,- HR po zkušební době 35 000,- HR/měsíc
• možnost kariérního růstu na pozici obchodního a logistického manažéra do 1 roku

Zaměstnanecké výhody, benefity

• příspěvek na stravování
• výhodný mobilní tarif
• pozice je vhodná i pro absolventy
• možnost příspěvku na ubytování (3500,- po zkušební době)

Informace o náboru

V případě Vašeho zájmu o námi nabízenou pracovní pozici, zašlete na e-mailovou adresu svůj strukturovaný životopis v českém jazyce spolu s motivačním dopisem, dotazníkem (k dispozici na stažení : http://www.vviss.cz/index.php?lang=cze&scr=1&show=career), případnými přiloženými skeny certifikátů, referencí a přiloženými scany Maturitního Vysvědčení (SŠ) a Dodatku k diplomu (VŠ), či jiných dokumentů, pokud jimi disponujete.

Inzerent bude o výsledcích výběrového řízení informovat pouze ty uchazeče, kteří se zúčastní pohovoru za předpokladu následného zájmu inzerenta o další spolupráci s daným uchazečem, nebo ty uchazeče, kteří se po uskutečnění pohovoru sami dotážou na výsledek výběrového řízení.
Společnosti skupiny VVISS prohlašují, že osobní údaje obsažené v životopise použijí pouze k uskutečnění výběrového řízení a nebudou tyto údaje předávat třetím osobám bez předešlého souhlasu uchazeče.
Jako součást Vaší emailové odpovědi prosím zkopírujte níže uvedené prohlášení (podmínka bezproblémového zařazení do výběrového řízení). Do předmětu emailu uveďte název pozice, o kterou se ucházíte. Děkujeme.

PROHLÁŠENÍ:

Odesláním a doručením svého životopisu souhlasím, aby společnost VVISS a.s. se sídlem Kolmá 5, 190 00 Praha 9 zpracovávala mnou poskytnutá data obsažená v životopise pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2) nebo Německý jazyk - Začátečník (A2) nebo Španělský jazyk - Začátečník (A2) nebo Italský jazyk - Začátečník (A2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• min. SŠ vzdělání (VŠ výhodou)
• dobrá uživatelská znalost práce s PC
• znalost min. jednoho světového jazyka na úrovni A2
• samostatnost, zodpovědnost, dobré komunikační schopnosti
• časová flexibilita
• řidičský průkaz sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Firma VVISS působí na trhu od roku 1991 a je jedním z největších distributorů a producentů ovoce v ČR a SR.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3314293  Dátum zverejnenia: 19.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: plat 30 000,- HR po zkušební době 35 000,- HR/měsíc