Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Pracovník pre sklad a servis

VVED TECHNIKA, s. r. o.

Miesto práce
Považská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiacplus odmeny podľa zmluvy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • príjem tovaru na sklad, kontrola evidencie množstva
  • manipulácia v sklade, obsluha vysokozdvižného vozíka
  • výdaj tovaru podľa objednávok, evidencia
  • evidencia reklamácií, evidencia náhradných dielov

  • ​Mesačné príplatky za splnenie plánov,
  • Práca v skupine mladých ľudí
  • ​Možnosť nakúpiť predávané produkty so zamestnaneckou zľavou​

Kontaktovaní budú uchádzači, ktorí vyhovujú podmienkam. Práca je vhodná pre človeka so zmyslom pre zodpovednosť a tímovú prácu. Preferujeme otvorenú komunikáciu od začiatku spolupráce. Pracovný čas je od pondelka do piatka v čase od 8:00 do 16:00 vrátane obednej prestávky. Nadčasy sa vyskytujú minimálne.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
všeobecné PC znalosti - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

  • technicky zdatný
  • skúsenosti s obsluhou vysokozdvižného vozíka výhodou
  • vodičský preukaz B
  • príjemná komunikácia a vystupovanie
  • skúsenosti so záhradnou technikou sú vítané

Obchodná činnosť

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Dana Krabáčová
Tel.: +421908775736
E-mail: poslať životopis
ID: 4819703  Dátum zverejnenia: 30.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac