Obchodný zástupca, predajca

VVED TECHNIKA, s. r. o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj, Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
600 - 1 200 EUR/mesiaczákladná mzda od 600€ plus odmeny podľa výsledkov až do + 1000 € k základnej mzde

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obchodný zástupca má na starosti sieť predajcov ktorí majú v predajniach obchodný sortiment našej spoločnosti, starostlivosť o existujúcich zákazníkov, a vyhľadávanie nových predajcov.

K dispozícii automobil, mobil. Uprednostníme uchádzačov z okolia Považskej Bystrice, aj keď práca vyžaduje cestovanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Obchodná činnosť

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3665635  Dátum zverejnenia: 13.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 - 1 200 EUR/mesiaczákladná mzda od 600€ plus odmeny podľa výsledkov až do + 1000 € k základnej mzde