600 - 1 200 EUR

Obchodný zástupca, predajca

VVED TECHNIKA, s. r. o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj, Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obchodný zástupca má na starosti sieť predajcov ktorí majú v predajniach obchodný sortiment našej spoločnosti, starostlivosť o existujúcich zákazníkov, a vyhľadávanie nových predajcov.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

základná mzda od 600€ plus odmeny podľa výsledkov až do + 1000 € k základnej mzde

K dispozícii automobil, mobil. Uprednostníme uchádzačov z okolia Považskej Bystrice, aj keď práca vyžaduje cestovanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Strojárenská výroba a obchod

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

VVED TECHNIKA, s.r.o
M. R. Štefánika 138
017 01 Považská Bystrica
ID: 3665635   Dátum zverejnenia: 13.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základná mzda od 600€ plus odmeny podľa výsledkov až do + 1000 € k základnej mzde