Sústružník / Sústružník CNC -junior

VURAL a.s.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Podľa dohody
4-5€/hod (brutto)- v závislosti od kvalifikácie a praxe + variabilná zložka mzdy vo výške 15-50% základnej mzdy + výkonnostný bonus 50% hodinovej mzdy pri prekročení normy práce + nadčasy. Celková mesačná mzda na tejto pozícii je 750-1000€ brutto.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca na sústruhu v kusovej výrobe presných súčiastok.
Potrebná znalosť čítania výkresov, nastavovania a merania - práca podľa dokumentácie bez podrobného technologického postupu.
Prax v kusovej výrobe

- práca v 2-zmennej prevádzke pondelok-piatok
- možnosť práce nadčas počas víkendov
- výkonnostné prémie
- dochádzkový bonus kvartálny aj ročný
- príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
- stravovanie na pracovisku- príspevok na stravu nad rámec zákona
- práca v 2-zmennej prevádzke
-príjemná pracovná atmosféra

Ďakujeme všetkým záujemcom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme uchádzačov spĺňajúcich naše požiadavky na pozíciu. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Prax na pozícii/v oblasti

prax v kusovej výrobe výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Spoľahlivosť, precíznosť, samostatnosť

VURAL a.s. je slovenská spoločnosť s viac ako 30 -ročnou tradíciou pôsobenia v strojárskom priemysle. Spoločnosť má 2 výrobné divízie:

Divízia výroby strojov (Žilina - Bytčica):
Konštrukcia, výroba a dodávky strojov, zariadení, meradiel a špeciálneho náradia.

Divízia komponenty z plechu a plastu ( Bytča - Hrabové):
Vývoj, výroba a predaj súčiastok z plechu a plastu pre strojársky, elektrotechnický a automobilový priemysel.

Podrobnejšie na www.vural.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 998615  Dátum zverejnenia: 29.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4-5€/hod (brutto)- v závislosti od kvalifikácie a praxe + variabilná zložka mzdy vo výške 15-50% základnej mzdy + výkonnostný bonus 50% hodinovej mzdy pri prekročení normy práce + nadčasy. Celková mesačná mzda na tejto pozícii je 750-1000€ brutto.