Brusič - na plocho / na guľato

VURAL a.s.

Miesto práce
VURAL, a.s., Žilina, prevádzka Bytčica, Štrková 532
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď, resp. dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou - podľa reálnej kvalifikácie a výkonu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Brúsenie na plocho (BHU 32, BHU 40, BHU 20) alebo brúsenie na guľato (brúsenie presných rotačných súčiastok) v kusovej výrobe. Výroba podľa výkresovej dokumentácie. Potrebná znalosť čítania výkresov, brúsenia súčiastok podľa rámcového postupu a merania. Pracovník pracuje samostatne a zodpovedá za výkon a kvalitu svojej práce.

- Stravovanie na pracovisku
- výkonnostné prémie
- dochádzkový bonus
- príspevok na DDS
- príjemné pracovné prostredie

Prosíme záujemcov zaslať profesný životopis na adresu personalne@vural.sk. Záujemcov vybraných na základe zaslaného životopisu pozveme na osobné stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

3-5 rokov - vítaná
2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Spoľahlivosť, precíznosť,zručnosť
-chuť učiť sa a odborne rásť

VURAL a.s. je slovenská spoločnosť s viac ako 30 -ročnou tradíciou pôsobenia v strojárskom priemysle. Spoločnosť má 2 výrobné divízie:

Divízia výroby strojov (Žilina - Bytčica):
Konštrukcia, výroba a dodávky strojov, zariadení, meradiel a špeciálneho náradia.

Divízia komponenty z plechu a plastu ( Bytča - Hrabové):
Vývoj, výroba a predaj súčiastok z plechu a plastu pre strojársky, elektrotechnický a automobilový priemysel.

Podrobnejšie na www.vural.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

VURAL a.s.
Alexandra Rudnaya 23
010 01 Žilina

Kontakt

ID: 998146   Dátum zverejnenia: 24.11.2017