Frézar, sústružník na CNC Alebo klasické stroje (mesačná mzda 1500-1800€)

VURAL a.s.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
6 EUR/hod.Celková mesačná mzda 1500 - 1800€ brutto (v závislosti od praxe a skúseností kandidáta). Mzda je tvorená základnou mzdou 6-9€ /hodina + variabilná zložka 30-50% základnej mzdy +výkonnostný bonus 50% hodinovej mzdy pri prekročení normy práce + prípadné nadčasy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

pracovná pozícia FRÉZAR:
Frézovanie na CNC alebo klasickom stroji v presnej kusovej výrobe podľa výkresovej dokumentácie.
Nutná znalosť čítania výkresov merania súčiastok pri stroji.
Prax na podobnej pozícii min. 1 rok.

pracovná pozícia SÚSTRUŽNÍK:
Sústruženie na klasickom stroji v presnej kusovej výrobe podľa výkresovej dokumentácie.

Práca v 2-zmennej prevádzke pondelok -piatok.
Stravovanie na pracovisku- príspevok na stravu nad rámec zákona.
Príspevok na DDP.
Možnosť práce nadčas počas víkendov. (všetky nadčasy zaplatené vo výplate za mesiac, v ktorom boli odpracované)
Práca na pracovný pomer alebo živnosť.
V prípade záujmu možnosť sprostredkovať ubytovanie.

V prípade záujmu po pozíciu, prosíme poslať profesný životopis na adresu [email protected].
Všetkým záujemcom ďakujeme, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske zameranie

Prax na pozícii/v oblasti

obrábanie kovov v kusovej strojárskej výrobe

Počet rokov praxe

2

Precíznosť, spoľahlivosť.
pri pozícii Frézar CNC - Znalosť programovacieho jazyka Heidenhein -výhodou.

VURAL a.s. je slovenská spoločnosť s viac ako 30 -ročnou tradíciou pôsobenia v strojárskom priemysle. Spoločnosť má 2 výrobné divízie:

Divízia výroby strojov (Žilina - Bytčica):
Konštrukcia, výroba a dodávky strojov, zariadení, meradiel a špeciálneho náradia.

Divízia komponenty z plechu a plastu ( Bytča - Hrabové):
Vývoj, výroba a predaj súčiastok z plechu a plastu pre strojársky, elektrotechnický a automobilový priemysel.

Podrobnejšie na www.vural.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4507811  Dátum zverejnenia: 25.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.