Vedúci výroby - majster (v kusovej výrobe)

VURAL a.s.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
dohodou
1 500 - 1 900 EUR/mesiacZákladný plat od 1500€ /mesiac + variabilná zložka. Celková mzda 1900€ závisí od kvalifikácie, praxe a doterajších skúseností kandidáta. Možnosť dohodnúť zmluvný plat.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečuje riadenie, plánovanie a evidenciu výroby / plánuje výrobu na jednotlivé zákazky, stroje a pracovníkov/,
Kontroluje plnenie harmonogramu a termínov výroby,
Operatívne riadi výrobu podľa výrobného plánu,
Zabezpečuje dodržiavanie technologickej disciplíny vo výrobe,
Zodpovedá za plnenie zákaziek v kvalite a termíne
Zodpovedá za expedíciu vyrobených súčiastok

- práca s najmodernejšími technológiami
- možnosť odborného rastu
- príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
- príspevok na stravu nad rámec zákona
- zamestnanecké benefity

V prípade záujmu po pozíciu, prosíme poslať profesný životopis na adresu [email protected].
Všetkým záujemcom ďakujeme, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske zameranie

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

v riadení kusovej výroby

Počet rokov praxe

3

- čítanie technických výkresov
- riadenie ľudí
- schopnosť práce pod stresom
- samostatnosť, precíznosť, zodpovednosť

VURAL a.s. je slovenská spoločnosť s viac ako 30 -ročnou tradíciou pôsobenia v strojárskom priemysle. Spoločnosť má 2 výrobné divízie:

Divízia výroby strojov (Žilina - Bytčica):
Konštrukcia, výroba a dodávky strojov, zariadení, meradiel a špeciálneho náradia.

Divízia komponenty z plechu a plastu ( Bytča - Hrabové):
Vývoj, výroba a predaj súčiastok z plechu a plastu pre strojársky, elektrotechnický a automobilový priemysel.

Podrobnejšie na www.vural.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4499415  Dátum zverejnenia: 13.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac