Можливість для людей з України

Obrábač kovov na klasické stroje - sústružník (práca na živnosť alebo pracovnú zmluvu)

VURAL a.s.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď, resp. dohodou
8 - 9,5 EUR/hod.Celková nástupná mesačná mzda pri práci na pracovnú zmluvu je na tejto pozícii od 1500€ brutto v závislosti od praxe a skúseností kandidáta. Pri špičkových kandidátoch je celková nástupná mzda v nadštandartnej výške. Mzdu tvorí základná mzda 8 - 9,5 €/hod (brutto)- v závislosti od kvalifikácie a praxe + variabilná zložka mzdy + výkonnostný bonus 50% hodinovej mzdy pri prekročení normy práce. Prípadné nadčasy sú vyplatené vo výplate za mesiac, v ktorom boli odrobené . V prípade práce na živnosť je odmena za prácu dohodnutá individuálne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca na sústruhu v kusovej výrobe .
Potrebná znalosť čítania výkresov, nastavovania a merania - práca podľa výkresovej dokumentácie.
Práca bez nočných zmien.
Prax v kusovej výrobe min. 2 roky podmienkou.

- práca v 1 alebo 2-zmennej prevádzke pondelok - piatok
- v prípade záujmu možnosť práce nadčas počas víkendov (nadčasy vyplatené vo mzde za daný kalendárny mesiac)
- stravovanie na pracovisku- príspevok na stravu nad rámec zákona
- výkonnostné prémie
- možnosť dohodnúť fixný zmluvný plat
- možnosť práce na pracovnú zmluvu alebo živnosť
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- príjemné pracovné prostredie

Prosíme záujemcov zaslať profesný životopis na adresu [email protected]. Ďakujeme všetkým záujemcom, kontaktovať budeme iba uchádzačov spĺňajúcich naše požiadavky na pracovnú pozíciu. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Prax na pozícii/v oblasti

min 2 roky v kusovej výrobe a presnom sústružení

- Spoľahlivosť, precíznosť, zručnosť
- samostatnosť, zodpovednosť

VURAL a.s. je slovenská spoločnosť s viac ako 30 -ročnou tradíciou pôsobenia v strojárskom priemysle. Spoločnosť má 2 výrobné divízie:

Divízia výroby strojov (Žilina - Bytčica):
Konštrukcia, výroba a dodávky strojov, zariadení, meradiel a špeciálneho náradia.

Divízia komponenty z plechu a plastu ( Bytča - Hrabové):
Vývoj, výroba a predaj súčiastok z plechu a plastu pre strojársky, elektrotechnický a automobilový priemysel.

Podrobnejšie na www.vural.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

ID: 4054513  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 8 EUR/hod.