Можливість для людей з України

Pomocný majster výroby- lisovňa plastov (mesačná mzda 1100-1150€)

VURAL a.s.

Miesto práce
Hrabové 66, 014 01 Bytča-Hrabové, Bytča
Termín nástupu
ihneď, resp. dohodou
3,93 EUR/hod.základná mzda 3,93€/ hod brutto + variabilná zložka + príplatky + výkonnostný bonus. Celková mesačná mzda na pozícii 1100-1150€/ brutto (v závislosti od skúseností a schopností kandidáta).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zoradenie a odladenie strojov- vstrekovacích foriem a lisovacieho náradia
- drobné opravy na strojoch, zariadeniach a náradí
- zabezpečovanie materiálu a tech. dokumentácie na plánovanú výrobu
- zabezpečovanie uskladnenia a nákladky vyrobených komponentov
- zastupovanie zmenového majstra v prípade potreby

- možnosť karierneho postupu na zmenového majstra
- príspevok na stravu nad rámec zákona
- prípadná práca nadčas vyplatená v danom mesiaci
- výkonnostné prémie
- príspevok na DDP

Informácie o výberovom konaní

- práca vo výrobe malých komponentov z plastov a plechov
- práca v 2-zmennej prevádzke pondelok - piatok

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

- Manuálna zručnosť, prax v údržbe strojov, nástrojov a foriem výhodou,
- Samostatnosť, disciplinovanosť, zodpovednosť a flexibilita.

VURAL a.s. je slovenská spoločnosť s viac ako 30 -ročnou tradíciou pôsobenia v strojárskom priemysle. Spoločnosť má 2 výrobné divízie:

Divízia výroby strojov (Žilina - Bytčica):
Konštrukcia, výroba a dodávky strojov, zariadení, meradiel a špeciálneho náradia.

Divízia komponenty z plechu a plastu ( Bytča - Hrabové):
Vývoj, výroba a predaj súčiastok z plechu a plastu pre strojársky, elektrotechnický a automobilový priemysel.

Podrobnejšie na www.vural.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4027337  Dátum zverejnenia: 31.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 3,93 EUR/hod.