Čašník - brigáda pre študentov v kaviarni Magnus v Žiline

VURAL a.s.

Miesto práce
Alexandra Rudnaya 23, Žilina
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď / dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
3,7 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme brigadničku - čašníčku s pozitívnym myslením, pro-zákazníckou orientáciou a chuťou pracovať v útulnej kaviarni Magnus v Žiline na Hlinách.

Tvojou náplňou práce bude:
- práca s pojená s prípravou a servírovaním nápojov (rôznych typov káv, ovocných limonád, čokolády, čajov) a občerstvenia (domácich snackov, zákuskov)
- obsluha zákazníkov a dotváranie príjemnej atmosféry v kaviarni
- práca s pokladňou
- starostlivosť o čistotu a poriadok v kaviarni

- voľné víkendy - práca na 2 zmeny pondelok- piatok (pracovný čas vieme prispôsobiť rozvrhu študenta v danom semestri)
- výborný tím mladých ľudí, v ktorom je radosť pracovať
- stabilné zázemie, férový prístup a výplata vždy načas na účte
- príjemné pracovné prostredie malej kaviarne

Pozíciu obsadzujeme pre našu dcérsku spoločnosť . Vopred ďakujeme všetkým záujemcom, kontatovať budeme iba kandidátov vybratých na základe zaslaného životopisu.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme ústretovú, šikovnú kolegyňu (prípadne kolegu) so zmyslom pre zodpovednosť, ktorá sa nebojí komunikovať a baví ju práca s ľuďmi.
Prax na podobnej pozícii výhodou. Je to práca na Dohodu o brigádnickej práci študenta.

VURAL a.s. je slovenská spoločnosť s viac ako 30 -ročnou tradíciou pôsobenia v strojárskom priemysle. Spoločnosť má 2 výrobné divízie:

Divízia výroby strojov (Žilina - Bytčica):
Konštrukcia, výroba a dodávky strojov, zariadení, meradiel a špeciálneho náradia.

Divízia komponenty z plechu a plastu ( Bytča - Hrabové):
Vývoj, výroba a predaj súčiastok z plechu a plastu pre strojársky, elektrotechnický a automobilový priemysel.

Podrobnejšie na www.vural.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3912659  Dátum zverejnenia: 16.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 3,7 EUR/hod.