Brusič na guľato / na plocho

VURAL a.s.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď, resp. dohodou
1 000 - 1 800 EUR/mesiacCelková mesačná mzda na tejto pozícii je 1000-1800€ brutto. Mzda je tvorená základnou mzdou , dohodnutou v závislosti od kvalifikácie a praxe kandidáta (6-7€/hodina)+ variabilná zložka mzdy vo výške 30-100% základnej mzdy + výkonnostný bonus 50% hodinovej mzdy pri prekročení normy práce + prípadné nadčasy. Všetky zložky mzdy sú vyplácané mesačne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Brúsenie na guľato (brúsenie presných rotačných súčiastok) alebo brúsenie na plocho (BHU 32, BHU 40, BHU 20) v kusovej výrobe. Výroba podľa výkresovej dokumentácie. Potrebná znalosť čítania výkresov, brúsenia súčiastok podľa rámcového postupu a merania. Pracovník pracuje samostatne a zodpovedá za výkon a kvalitu svojej práce.

- práca v 2-zmennej prevádzke pondelok - piatok
- možnosť práce nadčas počas víkendov
- Stravovanie na pracovisku- príspevok na stravu nad rámec zákona
- výkonnostné prémie
- možnosť dohodnúť fixný mesačný zmluvný plat
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- príjemné pracovné prostredie

Prosíme záujemcov zaslať profesný životopis na adresu [email protected]. Ďakujeme všetkým záujemcom, kontaktovať budeme iba uchádzačov spĺňajúcich naše požiadavky na pracovnú pozíciu. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Prax na pozícii/v oblasti

min 2 roky v presnom brúsení v kusovej výrobe

- Spoľahlivosť, precíznosť,zručnosť
-chuť učiť sa a odborne rásť

VURAL a.s. je slovenská spoločnosť s viac ako 30 -ročnou tradíciou pôsobenia v strojárskom priemysle. Spoločnosť má 2 výrobné divízie:

Divízia výroby strojov (Žilina - Bytčica):
Konštrukcia, výroba a dodávky strojov, zariadení, meradiel a špeciálneho náradia.

Divízia komponenty z plechu a plastu ( Bytča - Hrabové):
Vývoj, výroba a predaj súčiastok z plechu a plastu pre strojársky, elektrotechnický a automobilový priemysel.

Podrobnejšie na www.vural.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3859764  Dátum zverejnenia: 29.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac