Nástrojár

VURAL a.s.

Miesto práce
Bytčica, Žilina
Termín nástupu
ihneď, resp. dohodou
4-6€/hod (brutto)- v závislosti od kvalifikácie a praxe kandidáta + mesačne vyplácaná variabilná zložka 30-100% základnej mzdy + výkonnostný bonus 50% hodinovej mzdy pri prekročení normy práce + prípadné nadčasy. Celková mesačná mzda na tejto pozícii je 750-1000€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-odborné zámočnícke a montážne práce
-ručné opracovanie výrobkov (rezanie, montáž, zaškrabávanie, zabrusovanie)
-spájanie častí stroja (skrutkovaním, nitovaním, zváraním, letovaním, lepením)
-opravy strojov a zariadení

- práca v 2-zmennej prevádzke pondelok-piatok
- možnosť práce nadčas počas víkendov
- výkonnostné prémie
- dochádzkový bonus
- stravovanie na pracovisku- príspevok na stravu nad rámec zákona
-príjemná pracovná atmosféra
-široký sociálny program pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov

Ďakujeme všetkým záujemcom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme uchádzačov spĺňajúcich naše požiadavky na pozíciu. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax na podobnej pozícii -min 1 rok
- kurz zvárania výhodou
-Manuálna zručnosť
- Schopnosť čítať technické výkresy.
- Samostatnosť, zodpovednosť.

VURAL a.s. je slovenská spoločnosť s viac ako 30 -ročnou tradíciou pôsobenia v strojárskom priemysle. Spoločnosť má 2 výrobné divízie:

Divízia výroby strojov (Žilina - Bytčica):
Konštrukcia, výroba a dodávky strojov, zariadení, meradiel a špeciálneho náradia.

Divízia komponenty z plechu a plastu ( Bytča - Hrabové):
Vývoj, výroba a predaj súčiastok z plechu a plastu pre strojársky, elektrotechnický a automobilový priemysel.

Podrobnejšie na www.vural.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3551985  Dátum zverejnenia: 3.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4-6€/hod (brutto)- v závislosti od kvalifikácie a praxe kandidáta + mesačne vyplácaná variabilná zložka 30-100% základnej mzdy + výkonnostný bonus 50% hodinovej mzdy pri prekročení normy práce + prípadné nadčasy. Celková mesačná mzda na tejto pozícii je 750-1000€