Čašník-barista v kaviarni Magnus v Žiline

VURAL a.s.

Miesto práce
Alexandra Rudnaya 23, Žilina
Termín nástupu
ihneď / dohodou
700 EUR/mesiac+ variabilná zložka (jej výška je v závislosti od praxe a skúseností kandidáta) + výkonnostné bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme čašníka s pozitívnym myslením, pro-zákazníckou orientáciou a chuťou pracovať v útulnej kaviarni Magnus v Žiline na Hlinách.

Tvojou náplňou práce bude:
- práca s pojená s prípravou a servírovaním nápojov (rôznych typov káv, ovocných limonád, čokolády, čajov) a občerstvenia (domácich snackov, zákuskov)
- obsluha zákazníkov a dotváranie príjemnej atmosféry v kaviarni
- práca s pokladňou
- kontrola stavu zásob, komunikácia s dodávateľmi
- starostlivosť o čistotu a poriadok v kaviarni
- tvorba marketingových aktivít na podporu predaja

- extra bonusy, keď sa kaviarni darí
- voľné víkendy - práca na 2 zmeny pondelok- piatok
- výborný tím mladých ľudí, v ktorom je radosť pracovať
- stabilné zázemie, férový prístup a výplata vždy načas na účte
- príjemné pracovné prostredie malej kaviarne

Pozíciu obsadzujeme pre našu dcérsku spoločnosť . Záujemcov vybraných na základe zaslaného životopisu pozveme na osobné stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Hľadáme ústretového, šikovného kolegu so zmyslom pre zodpovednosť a hlavou plnou nápadov a možných aktivít pre rozvoj chodu kaviarne, ktorý sa nebojí komunikovať a baví ho práca s ľuďmi.
Prax na podobnej pozícii výhodou

VURAL a.s. je slovenská spoločnosť s viac ako 30 -ročnou tradíciou pôsobenia v strojárskom priemysle. Spoločnosť má 2 výrobné divízie:

Divízia výroby strojov (Žilina - Bytčica):
Konštrukcia, výroba a dodávky strojov, zariadení, meradiel a špeciálneho náradia.

Divízia komponenty z plechu a plastu ( Bytča - Hrabové):
Vývoj, výroba a predaj súčiastok z plechu a plastu pre strojársky, elektrotechnický a automobilový priemysel.

Podrobnejšie na www.vural.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1648150  Dátum zverejnenia: 9.2.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac