Manažér servisu a údržby

VÚMZ SK, s.r.o.

Miesto práce
Černík
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď, dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiacUvedená mzda je základná zložka mzdy. Na osobnom pohovore sa dojedná variabilná zložka, ktorá bude závislá od schopností a skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša spoločnosť sa rozrastá a preto hľadáme do nášho tímu kolegu, ktorý bude zastrešovať vykonávanie údržby hmotného majetku spoločnosti a zároveň manažovať vykonávanie záručného a pozáručného servisu pre našich zákazníkov na už zrealizovaných triediacich linkách.

- organizácia servisných činností plánovanej a neplánovanej údržby inštalovaných zariadení u zákazníkov
- plánovanie , vyhodnocovanie a analýza servisných zásahov a prehliadok
- príprava cenových ponúk pre plánovaný a neplánovaný servis
- sledovanie a správa náhradných dielov potrebných pre výkon servisu
- preventívne opatrenia pre elimináciu výskytu vád
- spolupráca s ostatnými oddeleniami pre servisné činnosti (nákup, konštrukcia, výroba, logistika, fakturácia)
- aktívna komunikácia so zákazníkmi
- príprava a realizácia opráv hnuteľného a nehnuteľného majetku spoločnosti
- zabezpečovanie správy, údržby a opravy budov
- zabezpečenie správy a údržby strojných technológií
- sledovanie a analyzovanie príčiny porúch zariadení, spolupráca s odbornými útvarmi na ich odstraňovaní
- riešenie prípadných havarijných situácií súvisiacich so správou a údržbou budovy
- kontrola a zodpovednosť za kvalitu dodávaných služieb
- starostlivosť o objekt, údržbu strojov a zariadení
- prípravy vstupných podkladov pre realizáciu opráv, prieskumov trhu a výber dodávateľov stavebných opráv a služieb
- nahlasovanie porúch a aktívne podieľanie sa na ich odstránení
- spolupráca s vedením spoločnosti pri realizácii investičných akcií
- reporting vedeniu spoločnosti

- práca v stabilnej slovenskej dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti rodinného typu
- zabezpečený pitný režim, káva
- stravovanie v areáli spoločnosti, denný výber z viac ako 10 teplých jedál
- firemné akcie (guláš, turistika, vianočný večierok ...)
- možnosť kariérneho rastu
- prehodnocovanie platu každý rok
- ročné odmeny
- finančná odmena pri pracovnom / životnom jubileu
- parkovanie na súkromnom parkovisku
- firemný notebook
- firemný mobil
- pri väčšej vzdialenosti možnosť príspevku na dochádzanie

V prípade, že Vás naša pracovná ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis na mailovú adresu [email protected] Ak budete spĺňať naše požiadavky, radi Vás pozveme na osobný pohovor, kde Vám bude naša spoločnosť predstavená.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

SŠ / VŠ technického zamerania

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

skúsenosti na podobne pozícii vo výrobnej spoločnosti

Počet rokov praxe

1

- aktivita a konštruktívny prístup pri riešení technických problémov
- plánovacie a organizačné zručnosti
- AJ vítaná (výhodou aspoň základy)
- VP sk. B - podmienka
- skúsenosti s opravami alebo montážnymi prácami strojných celkov
- znalosti technickej dokumentácie a výkresov
- dobré koordinačné a technické a organizačné schopnosti
- manuálna zručnosť
- iniciatívny prístup k riešeniu problémov a nových výziev
- argumentačné a komunikačné zručnosti
- zmysel pre detail
- tímový hráč
- samostatnosť pri riešení úloh
- pozitívne naladenie
- kladný prístup k práci
- zodpovednosť, precíznosť
- ochota učiť sa a pracovať na sebe

Naša spoločnosť sa zaoberá návrhom a výrobou jednoúčelových zariadení, dopravníkov, manipulátorov, drvičov a iných špeciálnych zariadení. Špecializujeme sa na dodávku komplexných riešení, riešení na kľúč, spolu s automatizáciou riadenia procesu. Našim zámerom je poskytnúť zákazníkovi plnú podporu pri realizácii jeho potrieb a ponúknuť mu úplné, komplexné, progresívne riešenie, a to bez ohľadu na to, v akom druhu priemyslu zákazník pôsobí. Máme zákazníkov z oblastí strojárenskej výroby, stavebnej výroby, výroby izolačných hmôt, drevárskeho priemyslu, energetiky, poľnohospodárstva, odpadového hospodárstva a mnohých ďalších odvetví. Snažíme sa maximálne odbremeniť zákazníka od činností, s ktorými nemá skúsenosti, činností, na realizáciu ktorých by potreboval podstatne viac času ako my. My sme tu na to, aby sme zákazníkovi zastrešili nielen návrh, výrobu, dodávku a montáž, ale aj všetky legislatívne činnosti a povinnosti, ktoré vyplývajú z realizácie a prevádzkovania novej linky, strojného poprípade iného zariadenia.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4373672  Dátum zverejnenia: 8.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac