Pracovník / Pracovníčka v sklade - administratíva

VÚMZ SK, s.r.o.

Miesto práce
Černík
Termín nástupu
ihneď, dohodou
800 EUR/mesiacUvedená mzda je základná zložka mzdy. Celková mzda bude prehodnotená na osobnom pohovore, kde sa dojedná výška variabilnej zložky na základe skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme spoľahlivú posilu na administratívnu prácu v sklade.
• práca so skladovým systémom
• sledovanie minimálnych množstiev materiálu
• operatívny / mobilný nákup materiálu
• zodpovednosť za sklad
• príjem tovaru na sklad
• výdaj zo skladu
• príjemky / výdajky
• interná logistika
• práce administratívneho charakteru

• práca v jednozmennej prevádzke od pondelka do piatku
• zabezpečené stravovanie v areáli spoločnosti, na výber z 15 jedál denne
• príjemné pracovné prostredie rodinného typu
• práca v dynamicky sa rozvíjajúcej slovenskej spoločnosti
• nepracujeme na normy, ani pod stresom
• nie sme automotive, nehráme sa na sekundy
• nezameriavame sa na kvantitu, ale na kvalitu
• jedna 10 min. platená prestávka navyše
• koncoročné odmeny
• každoročné prehodnocovanie platu

Informácie o výberovom konaní

Zaujala Vás naša ponuka?
Spĺňate naše požiadavky?
Máte chuť pracovať v spoločnosti, ktorá patrí medzi jednotku svojho druhu a ktorá na SK nemá konkurenciu?
Ak ste odpovedali 3x ÁNO, pošlite nám svoj životopis na nižšie uvedenú mailovú adresu.
Kontaktovať budeme vhodných kandidátov, ktorých pozveme na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• prax na podobnej pozícii je nutnosťou
• skladové hospodárstvo
• preukaz VZV - výhodou, nie podmienkou
• platný vodičský preukaz - podmienka
• pracovitosť, ochota učiť sa, spoľahlivosť, flexibilita

Naša spoločnosť sa zaoberá návrhom a výrobou jednoúčelových zariadení, dopravníkov, manipulátorov, drvičov a iných špeciálnych zariadení. Špecializujeme sa na dodávku komplexných riešení, riešení na kľúč, spolu s automatizáciou riadenia procesu. Našim zámerom je poskytnúť zákazníkovi plnú podporu pri realizácii jeho potrieb a ponúknuť mu úplné, komplexné, progresívne riešenie, a to bez ohľadu na to, v akom druhu priemyslu zákazník pôsobí. Máme zákazníkov z oblastí strojárenskej výroby, stavebnej výroby, výroby izolačných hmôt, drevárskeho priemyslu, energetiky, poľnohospodárstva, odpadového hospodárstva a mnohých ďalších odvetví. Snažíme sa maximálne odbremeniť zákazníka od činností, s ktorými nemá skúsenosti, činností, na realizáciu ktorých by potreboval podstatne viac času ako my. My sme tu na to, aby sme zákazníkovi zastrešili nielen návrh, výrobu, dodávku a montáž, ale aj všetky legislatívne činnosti a povinnosti, ktoré vyplývajú z realizácie a prevádzkovania novej linky, strojného poprípade iného zariadenia.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4097248  Dátum zverejnenia: 16.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac