Hľadáme ekonómku / ekonóma

VÚMZ SK, s.r.o.

Miesto práce
Černík
Termín nástupu
dohodou
Od 1 200 EUR/mesiac1200 eur základný nástupný plat, ktorý môže byť vyšší v závislosti od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme k našej junior ekonómke kolegyňu, ktorá by mala na starosti:
- príprava podkladov pre externého spracovateľa účtovníctva
- interné spracovanie účtovníctva v programe Omega na evidovanie pohľadávok, záväzkov, plánovanie platieb
- riešenie záväzkov a pohľadávok, upomienky, kontakt s právnikom v riešení dlžníkov
- vystavenie a evidencia odberateľských faktúr, dohľad nad vyplatením dodávateľských faktúr
- oceňovanie, evidencia majetku, účtovanie skladov
- príprava prevodných príkazov, kontakt s bankou, príprava potrebných dokumentov pre banky, kontrola bankových výpisov
- kontrola podkladov pre DPH a kontrola plnenia daňových povinností
- mesačné a ročné štatistické výkazy
- analýza existujúceho ekonomického stavu a vypracovávanie návrhov na jeho optimalizáciu
- príprava ekonomických podkladov, reporty, analýzy, výkazy
- cash flow týždenný report
- zodpovednosť za dodržiavanie zásadných ekonomických pravidiel spoločnosti
- zodpovednosť za projekty EU - dohľad, plnenie, kontakt s projektovým manažérom, plnenie požiadaviek
- spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti

- práca v stabilnej spoločnosti rodinného typu
- pohyblivá pracovná doba
- zabezpečený pitný režim, káva
- stravovanie v areáli spoločnosti, denný výber z viac ako 10 teplých jedál
- firemné akcie (guláš, turistika, vianočný večierok ...)
- možnosť kariérneho rastu
- prehodnocovanie platu každý rok
- ročné odmeny
- finančná odmena pri pracovnom jubileu
- parkovanie na súkromnom parkovisku

Informácie o výberovom konaní

Zaujala Vás naša ponuka?
Spĺňate naše požiadavky?
Máte chuť pracovať v spoločnosti, ktorá patrí medzi jednotku svojho druhu a ktorá na SK nemá konkurenciu?
Ak ste odpovedali 3x ÁNO, pošlite nám svoj životopis na nižšie uvedenú mailovú adresu.
Kontaktovať budeme vhodných kandidátov, ktorých pozveme na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- skúsenosti na podobnej pozícii - podmienka (ak to bolo v strojárskej spoločnosti - veľká výhoda)
- komunikatívnosť
- samostatnosť
- pozitívne naladenie
- kladný prístup k práci
- zodpovednosť
- precíznosť
- flexibilita
- kreativita
- ochota učiť sa a pracovať na sebe
- vodičský preukaz podmienka
- fakturácia - pokročilý
- skladové hospodárstvo - pokročilý
- hospodárska korešpondencia - pokročilý
- podvojné účtovníctvo - pokročilý
- Word, Excel, Outlook - pokročilý
- práca s Omegou - výhoda
- skúsenosti s projektami EÚ - veľká výhoda
- ovládanie cudzie jazyka (AJ, NJ) - veľká výhoda
- ovládanie slovenského jazyka - expert, slovom aj písmom

Naša spoločnosť sa zaoberá návrhom a výrobou jednoúčelových zariadení, dopravníkov, manipulátorov, drvičov a iných špeciálnych zariadení. Špecializujeme sa na dodávku komplexných riešení, riešení na kľúč, spolu s automatizáciou riadenia procesu. Našim zámerom je poskytnúť zákazníkovi plnú podporu pri realizácii jeho potrieb a ponúknuť mu úplné, komplexné, progresívne riešenie, a to bez ohľadu na to, v akom druhu priemyslu zákazník pôsobí. Máme zákazníkov z oblastí strojárenskej výroby, stavebnej výroby, výroby izolačných hmôt, drevárskeho priemyslu, energetiky, poľnohospodárstva, odpadového hospodárstva a mnohých ďalších odvetví. Snažíme sa maximálne odbremeniť zákazníka od činností, s ktorými nemá skúsenosti, činností, na realizáciu ktorých by potreboval podstatne viac času ako my. My sme tu na to, aby sme zákazníkovi zastrešili nielen návrh, výrobu, dodávku a montáž, ale aj všetky legislatívne činnosti a povinnosti, ktoré vyplývajú z realizácie a prevádzkovania novej linky, strojného poprípade iného zariadenia.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3682144  Dátum zverejnenia: 23.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac