Obrábač kovov / Vŕtač (Žiadne normy, žiadne stresy. Prídi sa presvedčiť!)

VÚMZ SK, s.r.o.

Miesto práce
Černík
Termín nástupu
01.01.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
základ od 700 eur + ďalšie odmeny a prémie (celková mzda záleží aj od skúseností a schopnosti kandidáta), viac info na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vŕtanie, opracovávanie dielcov v strojárskej spoločnosti.

- práca v príjemnom kolektíve a pracovnom prostredí
- práca v dynamicky sa rozvíjajúcej slovenskej spoločnosti
- slovenský kolektív
- nepracujeme na normy
- nie sme automotive
- naša práca nieje nudná a jednotvárna
- zabezpečené stravovanie v areáli spoločnosti, na výber z 9 jedál, obedy len za 1,- euro
- práca na 1, max. 2 zmeny (6:00 - 14:30 ; 12:00 - 20:00)

Ak ťa zaujala naša ponuka, pošli nám svoj životopis na mail [email protected], alebo telefonicky zavolaj na tč. 0902 820 440, počas pracovných dní od 8.00 do 14.00 hod.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2018 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- pracovné návyky
- samostatnosť
- aktivita pri riešení pracovných úloh
- ochota učiť sa nové veci

Spoločnosť VÚMZ SK, s.r.o. Nitra sa zaoberá návrhom a výrobou jednoúčelových zariadení (dopravníkov, technológií na triedenie a recykláciu odpadu) manipulátorov, preklápačov, drtičov, atď), špecifických technických riešení dodávkou „na kľúč“ kompletne s automatizáciou riadenia procesu pre zákazníkov z oblastí strojárenskej výroby, odpadového priemyslu stavebnej výroby, výroby izolačných hmôt, drevárskeho priemyslu a mnohých ďalších odvetví, kde je potrebná automatizácia výrobného procesu a progresné technické riešenie .

Okrem vyššie uvedeného ponúkame výrobu a dodávku oceľových konštrukcií, presné vypaľovanie plechov plazmou i bežné strojárske činnosti (strojné obrábanie, ohýbanie a zváranie MIG/MAG/TIG, atd.).

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

468
941 05 Černík

Kontakt

Kontaktná osoba: Mariana Procházková
Tel.: +421902820440
E-mail: poslať životopis
ID: 3549957   Dátum zverejnenia: 29.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základ od 700 eur + ďalšie odmeny a prémie (celková mzda záleží aj od skúseností a schopnosti kandidáta), viac info na osobnom pohovore