Obrábač kovov / Vŕtač (Žiadne normy, žiadne stresy. Prídi sa presvedčiť!)

VÚMZ SK, s.r.o.

Miesto práce
Černík
Termín nástupu
01.01.2019
základ od 700 eur + ďalšie odmeny a prémie (celková mzda záleží aj od skúseností a schopnosti kandidáta), viac info na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vŕtanie, opracovávanie dielcov v strojárskej spoločnosti.

- práca v príjemnom kolektíve a pracovnom prostredí
- práca v dynamicky sa rozvíjajúcej slovenskej spoločnosti
- slovenský kolektív
- nepracujeme na normy
- nie sme automotive
- naša práca nieje nudná a jednotvárna
- zabezpečené stravovanie v areáli spoločnosti, na výber z 9 jedál, obedy len za 1,- euro
- práca na 1, max. 2 zmeny (6:00 - 14:30 ; 12:00 - 20:00)

Ak ťa zaujala naša ponuka, pošli nám svoj životopis na mail [email protected], alebo telefonicky zavolaj na tč. 0902 820 440, počas pracovných dní od 8.00 do 14.00 hod.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- pracovné návyky
- samostatnosť
- aktivita pri riešení pracovných úloh
- ochota učiť sa nové veci

Naša spoločnosť sa zaoberá návrhom a výrobou jednoúčelových zariadení, dopravníkov, manipulátorov, drvičov a iných špeciálnych zariadení. Špecializujeme sa na dodávku komplexných riešení, riešení na kľúč, spolu s automatizáciou riadenia procesu. Našim zámerom je poskytnúť zákazníkovi plnú podporu pri realizácii jeho potrieb a ponúknuť mu úplné, komplexné, progresívne riešenie, a to bez ohľadu na to, v akom druhu priemyslu zákazník pôsobí. Máme zákazníkov z oblastí strojárenskej výroby, stavebnej výroby, výroby izolačných hmôt, drevárskeho priemyslu, energetiky, poľnohospodárstva, odpadového hospodárstva a mnohých ďalších odvetví. Snažíme sa maximálne odbremeniť zákazníka od činností, s ktorými nemá skúsenosti, činností, na realizáciu ktorých by potreboval podstatne viac času ako my. My sme tu na to, aby sme zákazníkovi zastrešili nielen návrh, výrobu, dodávku a montáž, ale aj všetky legislatívne činnosti a povinnosti, ktoré vyplývajú z realizácie a prevádzkovania novej linky, strojného poprípade iného zariadenia.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3549957  Dátum zverejnenia: 29.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základ od 700 eur + ďalšie odmeny a prémie (celková mzda záleží aj od skúseností a schopnosti kandidáta), viac info na osobnom pohovore