Nákupca v strojárenskej výrobe

VÚMZ SK, s.r.o.

Miesto práce
Černík
Termín nástupu
ihneď, dohodou
základná mzda od 800 - 1200 mesačne brutto + variabilná zložka mzdy. Zohľadňujú sa kvalifikačné predpoklady vybraného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za nákup a tvorbu stratégie pre zverené komodity (hutný materiál, spojovací materiál, elektromateriál, ostatný materiál),
- vyhľadávanie nových dodávateľov na lokálnej a globálnej úrovni,
- vedenie obchodných rokovaní, vyjednávanie cien, uzatváranie rámcových zmlúv,
- zodpovednosť za aktuálnych dodávateľov,
- renovácia zmluvných podmienok s existujúcimi klientmi,
- spolupráca s ostatnými oddeleniami v rámci spoločnosti,
- telefonická a emailová komunikácia s dodávateľmi aj v cudzom jazyku,
- kontrola potvrdenia objednávok a dodacích termínov,
- sledovanie plnenia dodávok a ich vyhodnocovanie a spätná väzba k dodávateľom,
- reporting nákupu,
- koordinácia činnosti skladníkov.

- práca v jednozmennej prevádzke
- zabezpečené stravovanie v areáli spoločnosti, výber z 9 jedál
- príjemné pracovné prostredie
- práca v dynamicky sa rozvíjajúcej slovenskej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárenský

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- 3-ročná prax na pozícii nákupcu v strojárenskej výrobe,
- schopnosť riešiť problémové situácie,
- schopnosť konštruktívneho myslenia,
- samostatnosť v organizácii práce,
- komunikatívnosť,
- ovládanie anglického jazyka slovom a písmom - úroveň B2
- skúsenosť v zavádzaní a nastavovaní logistických procesov v sklade - výhoda,

Naša spoločnosť sa zaoberá návrhom a výrobou jednoúčelových zariadení, dopravníkov, manipulátorov, drvičov a iných špeciálnych zariadení. Špecializujeme sa na dodávku komplexných riešení, riešení na kľúč, spolu s automatizáciou riadenia procesu. Našim zámerom je poskytnúť zákazníkovi plnú podporu pri realizácii jeho potrieb a ponúknuť mu úplné, komplexné, progresívne riešenie, a to bez ohľadu na to, v akom druhu priemyslu zákazník pôsobí. Máme zákazníkov z oblastí strojárenskej výroby, stavebnej výroby, výroby izolačných hmôt, drevárskeho priemyslu, energetiky, poľnohospodárstva, odpadového hospodárstva a mnohých ďalších odvetví. Snažíme sa maximálne odbremeniť zákazníka od činností, s ktorými nemá skúsenosti, činností, na realizáciu ktorých by potreboval podstatne viac času ako my. My sme tu na to, aby sme zákazníkovi zastrešili nielen návrh, výrobu, dodávku a montáž, ale aj všetky legislatívne činnosti a povinnosti, ktoré vyplývajú z realizácie a prevádzkovania novej linky, strojného poprípade iného zariadenia.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3446748  Dátum zverejnenia: 17.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná mzda od 800 - 1200 mesačne brutto + variabilná zložka mzdy. Zohľadňujú sa kvalifikačné predpoklady vybraného kandidáta.