Lakýrnik

VÚMZ SK, s.r.o.

Miesto práce
Černík
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 600,- EUR/mes. brutto + variabilná zložka mzdy 150,- EUR + nepovinné mzdové príplatky. Zohľadňujú sa kvalifikačné predpoklady vybraného kandidáta a podľa skúseností a znalostí mu môže byť ponúknutá vyššia mesačná mzda.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava strojov na lakovanie - brúsenie, čistenie,
- príprava a aplikácia farieb,
- čistenie použitých pracovných pomôcok.

- zabezpečené stravovanie v areáli spoločnosti,
- príjemné pracovné prostredie,
- práca v dynamicky sa rozvíjajúcej slovenskej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť VÚMZ SK, s.r.o. Nitra sa zaoberá návrhom a výrobou jednoúčelových zariadení (dopravníkov, technológií na triedenie a recykláciu odpadu) manipulátorov, preklápačov, drtičov, atď), špecifických technických riešení dodávkou „na kľúč“ kompletne s automatizáciou riadenia procesu pre zákazníkov z oblastí strojárenskej výroby, odpadového priemyslu stavebnej výroby, výroby izolačných hmôt, drevárskeho priemyslu a mnohých ďalších odvetví, kde je potrebná automatizácia výrobného procesu a progresné technické riešenie .

Okrem vyššie uvedeného ponúkame výrobu a dodávku oceľových konštrukcií, presné vypaľovanie plechov plazmou i bežné strojárske činnosti (strojné obrábanie, ohýbanie a zváranie MIG/MAG/TIG, atd.),

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

468
941 05 Černík
ID: 3409583   Dátum zverejnenia: 13.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 600,- EUR/mes. brutto + variabilná zložka mzdy 150,- EUR + nepovinné mzdové príplatky. Zohľadňujú sa kvalifikačné predpoklady vybraného kandidáta a podľa skúseností a znalostí mu môže byť ponúknutá vyššia mesačná mzda.