Sústružník

VÚMZ SK, s.r.o.

Miesto práce
Černík
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
800 - 1000.- EUR/mes.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Čítanie výkresovej dokumentácie.
- Nastavovanie sústruhov.
- Opracovávanie polovýrobkov sústruhov s dôrazom na zachovanie požadovaného tvaru, rozmerov a povolených odchýlok.
- Vykonávanie jednoduchých povrchových úprav polovýrobkov.

- práca v dynamicky sa rozvíjajúcej slovenskej spoločnosti
- príjemné pracovné prostredie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť VÚMZ SK, s.r.o. Nitra sa zaoberá návrhom a výrobou jednoúčelových zariadení (dopravníkov, technológií na triedenie a recykláciu odpadu) manipulátorov, preklápačov, drtičov, atď), špecifických technických riešení dodávkou „na kľúč“ kompletne s automatizáciou riadenia procesu pre zákazníkov z oblastí strojárenskej výroby, odpadového priemyslu stavebnej výroby, výroby izolačných hmôt, drevárskeho priemyslu a mnohých ďalších odvetví, kde je potrebná automatizácia výrobného procesu a progresné technické riešenie .

Okrem vyššie uvedeného ponúkame výrobu a dodávku oceľových konštrukcií, presné vypaľovanie plechov plazmou i bežné strojárske činnosti (strojné obrábanie, ohýbanie a zváranie MIG/MAG/TIG, atd.),

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

468
941 05 Černík

Kontakt

Kontaktná osoba: Mariana Procházková
Tel.: 0902 267 096
E-mail: poslať životopis
ID: 3392626   Dátum zverejnenia: 17.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800 - 1000.- EUR/mes.