Plánovač výrobného procesu, kontrolór výroby

VÚMZ SK, s.r.o.

Miesto práce
Černík
Termín nástupu
dohodou
900 EUR/mesiacUvedená mzda je základná zložka mzdy. Na osobnom pohovore bude dohodnutá výška variabilnej zložky, ktorá bude závislá od praxe a skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava a distribúcia kreslenej výrobnej výkresovej dokumentácie pre proces výroby
- sledovanie zmien vo výkresoch a jej aktualizácia vo výrobnom procese
- sledovanie stavu rozpracovanosti v zákazkách
- kontrola vstupnej a výstupnej kvality
- plánovanie výrobného procesu
- podpora vedúcemu výroby pri organizácii práce vo výrobe
- účasť na poradách a aplikácia opatrení
- reportovanie stavu, problémov a hľadanie riešení
- komunikácia s dodávateľmi komponentov a kooperácií

- práca v jednozmennej prevádzke
- vlastná kancelária
- práca v dynamicky sa rozvíjajúcej slovenskej spoločnosti
- práca na zaujímavých projektoch
- rast na pozícii
- zabezpečené stravovanie v areáli spoločnosti, výber z viac ako 10 teplých jedál
- príjemné pracovné prostredie a slovenský kolektív
- v prípade dochádzania z väčšej diaľky je možnosť príspevku na dochádzku (v závislosti od vzdialenosti)

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala a spĺňate naše uvedené požiadavky, pošlite nám svoj životopis na [email protected]. Kontaktovať budeme len vyhovujúcich kandidátov, ktorých pozveme na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

- práca v AutoCAD prostredí
- práca s výrobnou dokumentáciou
- organizačné a komunikačné schopnosti
- znalosť strojárskej technológie a oblasti kvality
- AJ / NJ výhodou
- aktivita pri riešení úloh
- konštruktívny prístup

Naša spoločnosť sa zaoberá návrhom a výrobou jednoúčelových zariadení, dopravníkov, manipulátorov, drvičov a iných špeciálnych zariadení. Špecializujeme sa na dodávku komplexných riešení, riešení na kľúč, spolu s automatizáciou riadenia procesu. Našim zámerom je poskytnúť zákazníkovi plnú podporu pri realizácii jeho potrieb a ponúknuť mu úplné, komplexné, progresívne riešenie, a to bez ohľadu na to, v akom druhu priemyslu zákazník pôsobí. Máme zákazníkov z oblastí strojárenskej výroby, stavebnej výroby, výroby izolačných hmôt, drevárskeho priemyslu, energetiky, poľnohospodárstva, odpadového hospodárstva a mnohých ďalších odvetví. Snažíme sa maximálne odbremeniť zákazníka od činností, s ktorými nemá skúsenosti, činností, na realizáciu ktorých by potreboval podstatne viac času ako my. My sme tu na to, aby sme zákazníkovi zastrešili nielen návrh, výrobu, dodávku a montáž, ale aj všetky legislatívne činnosti a povinnosti, ktoré vyplývajú z realizácie a prevádzkovania novej linky, strojného poprípade iného zariadenia.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3333821  Dátum zverejnenia: 1.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac