Vedúci výroby / Plánovač výrobného procesu (Nebaví ťa práca pod stresom? Pridaj sa k nám!)

VÚMZ SK, s.r.o.

Miesto práce
Černík
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie a vedenie výrobných pracovníkov
- plánovanie kapacít výroby
- tvorba výrobného plánu

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

mesačná hrubá mzda od 1.400,- € (zohľadňujú sa kvalifikačné predpoklady, skúsenosti, prax, preto mzda môže byť aj vyššia, upresní sa po absolvovaní osobného pohovoru)

- práca v jednozmennej prevádzke
- zabezpečené stravovanie v areáli spoločnosti, výber z viac ako 10 teplých jedál
- príjemné pracovné prostredie a slovenský kolektív
- práca v dynamicky sa rozvíjajúcej slovenskej spoločnosti
- práca na zaujímavých projektoch
- žiadna práca pod stresom, žiadne striktné normy

Ak si myslíš, že zodpovedáš našim požiadavkám a si človek, čo si dokáže získať autoritu výrobných pracovníkov, pošli nám svoj životopis na [email protected] Kontaktovať budeme len vyhovujúcich kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

- skúsenosti s riadením a plánovaním výroby
- aktivita pri riešení úloh
- konštruktívny prístup

Spoločnosť VÚMZ SK, s.r.o. sa zaoberá návrhom a výrobou jednoúčelových zariadení (dopravníkov, technológií na triedenie a recykláciu odpadu, manipulátorov, preklápačov, drtičov, atď...), špecifických technických riešení dodávkou "na kľúč" kompletne s automatizáciou riadenia procesu pre zákazníkov z oblastí strojárskej výroby, odpadového priemyslu stavebnej výroby, výroby izolačných hmôt, drevárskeho priemyslu a mnohých ďalších odvetví, kde je potrebná automatizácia výrobného procesu a progresné technické riešenie.

Okrem vyššie uvedeného ponúkame výrobu a dodávku oceľových konštrukcií, presné vypaľovanie plechov plazmou i bežné strojárske činnosti (strojné obrábanie, ohýbanie, zváranie MIG/MAG/TIG, atď...).

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Párovská 28
949 01 Nitra
www.vumz.sk

Kontakt

ID: 3333821   Dátum zverejnenia: 1.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   mesačná hrubá mzda od 1.400,- € (zohľadňujú sa kvalifikačné predpoklady, skúsenosti, prax, preto mzda môže byť aj vyššia, upresní sa po absolvovaní osobného pohovoru)