Zvárač (Rozširujeme tím. Pridaj sa k nám!) - zabezpečíme ubytovanie

VÚMZ SK, s.r.o.

Miesto práce
Černík
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
10 EUR/hod.Mzda na živnosť 10,- eur / hod. Mzda na TPP dohodou podľa schopností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zváranie podľa výkresovej dokumentácie, brúsenie a povrchová úprava zvarov

Práca v slovenskej, dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti.
Príjemné pracovné prostredie rodinného typu.
Slovenský kolektív.
Možnosť pracovať aj na živnosť.
V prípade potreby vieme zabezpečiť ubytovanie.
Pracovná doba od 6:00 do 14:30 hod. / od 14:00 do 22:00 hod. (víkendy a sviatky voľné)
Zabezpečené stravovanie v areáli spoločnosti, výber z 9 teplých jedál.
Každoročné prehodnocovanie platu.
Koncoročné odmeny
Odmeny pri jubileách

V prípade, že Vás naša pracovná ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis na mailovú adresu [email protected], alebo poštou na adresu uvedenú nižšie. Ak budete spĺňať naše požiadavky, radi Vás pozveme na osobný pohovor, kde Vám bude naša spoločnosť predstavená a budete mať možnosť si pracovné miesto a spolupracovníkov pozrieť priamo v "akcii".

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Počet rokov praxe

2

Platný zváračský preukaz podmienkou.
Prax na podobnej pozícii nutná.
Čítanie technickej dokumentácie.
Technické a logické myslenie.
Technická a manuálna zručnosť.
Zodpovednosť, precíznosť, pohotovosť a schopnosť operatívne riešiť problémy.
Ochota pracovať na 2 zmeny

Naša spoločnosť sa zaoberá návrhom a výrobou jednoúčelových zariadení, dopravníkov, manipulátorov, drvičov a iných špeciálnych zariadení. Špecializujeme sa na dodávku komplexných riešení, riešení na kľúč, spolu s automatizáciou riadenia procesu. Našim zámerom je poskytnúť zákazníkovi plnú podporu pri realizácii jeho potrieb a ponúknuť mu úplné, komplexné, progresívne riešenie, a to bez ohľadu na to, v akom druhu priemyslu zákazník pôsobí. Máme zákazníkov z oblastí strojárenskej výroby, stavebnej výroby, výroby izolačných hmôt, drevárskeho priemyslu, energetiky, poľnohospodárstva, odpadového hospodárstva a mnohých ďalších odvetví. Snažíme sa maximálne odbremeniť zákazníka od činností, s ktorými nemá skúsenosti, činností, na realizáciu ktorých by potreboval podstatne viac času ako my. My sme tu na to, aby sme zákazníkovi zastrešili nielen návrh, výrobu, dodávku a montáž, ale aj všetky legislatívne činnosti a povinnosti, ktoré vyplývajú z realizácie a prevádzkovania novej linky, strojného poprípade iného zariadenia.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2893971  Dátum zverejnenia: 7.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 10 EUR/hod.