Zvárač

VÚMZ SK, s.r.o.

Miesto práce
Černík
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 600,- EUR/mes. brutto + variabilná zložka mzdy 150,- EUR + nepovinné mzdové príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zváranie podľa výkresovej dokumentácie
- zváracia metóda podľa EN ISO 4063 – 131 , 135
- brúsenie a povrchová úprava zvarov

- práca v dynamicky sa rozvíjajúcej slovenskej spoločnosti
- príjemné pracovné prostredie
- zabezpečené stravovanie v areáli spoločnosti, výber z 9 jedál

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Počet rokov praxe

2

- platný zváračský preukaz podmienkou
- prax na podobnej pozícii potrebná
- čítanie technickej dokumentácie
- technické a logické myslenie
- technická a manuálna zručnosť
- zodpovednosť, precíznosť, pohotovosť
a schopnosť operatívne riešiť problémy

Spoločnosť VÚMZ SK, s.r.o. Nitra sa zaoberá návrhom a výrobou jednoúčelových zariadení (dopravníkov, technológií na triedenie a recykláciu odpadu) manipulátorov, preklápačov, drtičov, atď), špecifických technických riešení dodávkou „na kľúč“ kompletne s automatizáciou riadenia procesu pre zákazníkov z oblastí strojárenskej výroby, odpadového priemyslu stavebnej výroby, výroby izolačných hmôt, drevárskeho priemyslu a mnohých ďalších odvetví, kde je potrebná automatizácia výrobného procesu a progresné technické riešenie .

Okrem vyššie uvedeného ponúkame výrobu a dodávku oceľových konštrukcií, presné vypaľovanie plechov plazmou i bežné strojárske činnosti (strojné obrábanie, ohýbanie a zváranie MIG/MAG/TIG, atd.),

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

468
941 05 Černík

Kontakt

Kontaktná osoba: Mariana Procházková
E-mail: poslať životopis
ID: 2893971   Dátum zverejnenia: 10.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 600,- EUR/mes. brutto + variabilná zložka mzdy 150,- EUR + nepovinné mzdové príplatky