SHV-expedičný pracovník-formovač

VUM a.s.,

Miesto práce
Žiar nad Hronom
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
620 - 680 EUR/mesiac- pravidelne vyplácané prémie - 28 % ( 174,00 - 190,00 € ), - hrubá mzda 850 - 950 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonáva balenie produktov do rôznych druhov obalov
- manipulácia tovarov z výroby do skladov a v rámci jednotlivých skladov
- expedícia tovarov - nakládka kamiónov , železničných vagónov, lodných kontajnerov
- starostlivosť o zverejnené a pridelené dopravné strojné zariadenia
- príprava materiálu na expedíciu

13. a 14. plat po odpracovaní 6 mesiacov, odmena za dochádzku 100,00 € / štvrťročne

Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorých kvalifikácia a skúsenosti najlepšie zodpovedajú podmienkam tejto pozície

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojnícke , chemické, hutnícke

Vodičský preukaz

A, B, C

požadujeme preukaz VZV a preukaz na obsluhu
stavebných strojov ( nakladačov)

VUM a.s. je slovenská spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a predajom uhlíkových výrobkov na báze antracitu, smolného koksu, petrolkoksu a iných. Na trhu pôsobí desiatky rokov, ako samostatný právny subjekt od roku 2004, predovšetkým v oblastiach hutníctva, oceliarenstva, chemického priemyslu a poskytovania služieb. Väčšina predaja sa realizuje do zahraničia /do štátov EU a Balkánu/ ale aj do zámoria.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

VUM a.s.,
Priemyselná 12
965 63 Žiar nad Hronom

Kontakt

ID: 3978901  Dátum zverejnenia: 29.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 620 EUR/mesiac