Prevádzkový elektrikár

Elkem Carbon Slovakia, a.s.

Miesto práce
Žiar nad Hronom
Termín nástupu
dohodou
650 - 750 EUR/mesiacprémie od 200,00 do 250,00 €, osobná mzda do 10 % po skúš. dobe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- činnosti na vyhradených technických zariadení
- činnosti podľa § 22
- oprava a údržba elektrických zariadení
- kontrola a posudzovanie stavu a prevádzkyschopnosti elektrických zariadení( výrobných)
- činnosti na elektrických zariadeniach a rozvodoch

odmena za dochádzku 100€ / štvrťročne, 13. a 14. plat vo výške priem.hrubého zárobku po odpracovaní 6 mesiacov, pravidelne vyplácané prémie,

kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorých kvalifikácia a skúsenosti najlepšie zodpovedajú podmienkam tejto pozície

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

odborné vzdelanie elektrotechnického zamerania

platná vyhláška min. § 22,
skúsenosti s MaR + RS,
prax s elektroúdržbou a opravami výrobných strojov a
zariadení sú veľkou výhodou,

Spoločnosť Elkem Carbon Slovakia, a.s. patrí, ako súčasť medzinárodnej skupiny Elkem Carbon SA, medzi celosvetových lídrov v oblasti výroby rôznych druhov uhlíkových materiálov a hmôt. Výrobný program spoločnosti je zameraný predovšetkým pre špeciálne aplikácie v oblasti hutníctva, oceliarenstva, výroby ferozliatin či chemického priemyslu.
Vďaka svojmu unikátnemu produktovému portfóliu a službám technickej podpory je spoločnosť aktívna nielen v krajinách EÚ a Balkánu, ale aj Severnej a Južnej Amerike či Afrike.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3908457  Dátum zverejnenia: 5.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 650 EUR/mesiac