1 100 - 1 400 EUR

Technológ

VUM a.s.,

Miesto práce
Žiar nad Hronom
Termín nástupu
dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-pravidelná kontrola procesov a dodržiavanie technických predpisov a parametrov
-riešenie problémov zverených procesov a návrh na elimináciu
-podieľa sa na mapovaní procesov
-navrhovanie zmien na zlepšenie výrobných procesov
-vypracovanie pracovných postupov a predpisov údržby
-zabezpečuje technologickú dokumentáciu
-spolupracuje a hodnotí riziká procesu
-podieľa sa na úpravách a vývoji nových produktov a s tým spojených úprav výr.procesov
-podieľa sa na validácii procesu

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Základná mzda 700,00 €, prémie 49%

13. a 14. plat vo výške priem.hrubej mzdy po odpracovaní 6 mesiacov, pravidelné prémie vo výške 49 %, odmena za dochádzku 100 €/štvrťročne

Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorých kvalifikácia a skúsenosti najlepšie zodpovedajú podmienkam tejto pozície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojnícke, chemické, hutnícke

skúsenosti vo výrobnom procese sú veľkou výhodou

VUM a.s. je slovenská spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a predajom uhlíkových výrobkov na báze antracitu, smolného koksu, petrolkoksu a iných. Na trhu pôsobí desiatky rokov, ako samostatný právny subjekt od roku 2004, predovšetkým v oblastiach hutníctva, oceliarenstva, chemického priemyslu a poskytovania služieb. Väčšina predaja sa realizuje do zahraničia /do štátov EU a Balkánu/ ale aj do zámoria.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

VUM a.s.,
Priemyselná 12
965 63 Žiar nad Hronom

Kontakt

ID: 3806344   Dátum zverejnenia: 8.11.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Základná mzda 700,00 €, prémie 49%