Prevádzkový laborant

Elkem Carbon Slovakia, a.s.

Miesto práce
Priemyselná 12, Žiar nad Hronom
Termín nástupu
dohodou
Základná mzda od 539 do 584 €, pravidelné prémie od 150 - 200 €, príplatky od 150 - 200 €, osobná mzda po uplynutí skúšobnej doby do výšky 10% z tarif.mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava skúšobných vzoriek ( vstupná, medzioperačná a výskumná kontrola)
- analýza vybraných parametrov skúšobných vzoriek podľa stanoveného Plánu kontroly
kvality
- evidencia vzoriek a ich parametrov do interného počítačového systému
- archivácia vzoriek a správa archívu vzoriek
- likvidácia vzoriek v rozsahu definovanom internou dokumentáciou
- spolupráca na stanovení parametrov mimoriadnych vzoriek z výskumu a vývoja
- udržiavanie poriadku na pracovisku
- nepretržitá prevádzka

13. a 14. plat vo výške priemernej mesačnej hrubej mzdy po odpracovaní 6 mesiacov,
odmena za dochádzku - 100 € štvrťročne,
sociálny program, stravné lístky, práca v stabilnej spoločnosti

kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorých kvalifikácia a skúsenosti najlepšie zodpovedajú podmienkam tejto pozície

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

hutnícke, chemické

zodpovednosť a samostatnosť, schopnosť komunikácie nielen v rámci laboratória, ale aj s ostatnými pracoviskami (výroba, výskum a vývoj)

Spoločnosť Elkem Carbon Slovakia, a.s. patrí, ako súčasť medzinárodnej skupiny Elkem Carbon SA, medzi celosvetových lídrov v oblasti výroby rôznych druhov uhlíkových materiálov a hmôt. Výrobný program spoločnosti je zameraný predovšetkým pre špeciálne aplikácie v oblasti hutníctva, oceliarenstva, výroby ferozliatin či chemického priemyslu.
Vďaka svojmu unikátnemu produktovému portfóliu a službám technickej podpory je spoločnosť aktívna nielen v krajinách EÚ a Balkánu, ale aj Severnej a Južnej Amerike či Afrike.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3420623  Dátum zverejnenia: 14.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základná mzda od 539 do 584 €, pravidelné prémie od 150 - 200 €, príplatky od 150 - 200 €, osobná mzda po uplynutí skúšobnej doby do výšky 10% z tarif.mzdy