Operátor výroby uhlíkových materiálov

VUM a.s.,

Miesto práce
Priemyselná 12, okres Žiar nad Hronom
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

zabezpečuje výkon úloh vyplývajúcich z rozpisu plánu výroby - zodpovedá za technológiu pri výrobe uhlíkových výrobkov. Vyrobená uhlíková hmota, ktorá vypadáva z vyhrievaného zásobníka pod miešacím strojom je v konečnej fáze formovaná na požadovaný tvar.

stabilná práca s pravidelným príjmom, 13. a 14. plat po odpracovaní 6 mesiacov, ostatné benefity

kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorých kvalifikácia a skúsenosti najlepšie zodpovedajú podmienkam tejto pozície

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojnícke, hutnícke, chemické

Vodičský preukaz

B

VUM a.s. je slovenská spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a predajom uhlíkových výrobkov na báze antracitu, smolného koksu, petrolkoksu a iných. Na trhu pôsobí desiatky rokov, ako samostatný právny subjekt od roku 2004, predovšetkým v oblastiach hutníctva, oceliarenstva, chemického priemyslu a poskytovania služieb. Väčšina predaja sa realizuje do zahraničia /do štátov EU a Balkánu/ ale aj do zámoria.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

VUM a.s.,
Priemyselná 12
965 63 Žiar nad Hronom
ID: 3334397   Dátum zverejnenia: 13.3.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou