Finančný controller

VUKOV EXTRA, akciová spoločnosť

Miesto práce
Volgogradská 13/A, okres Prešov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-controllingové činnosti výrobnej spoločnosti
-zostavovanie mesačných finančných reportov
-vypracovanie a analýza produktových kalkulácií

príspevok do tretieho dôchodkového piliera
sociálny program
odmeny pri pracovných a životných jubileách
stravovanie v areáli spoločnosti
mobilný telefón

Pokiaľ máte záujem o takúto pracovnú ponuku, kontaktujte nás. Tešíme sa na spoluprácu s Vami.
Žiadosti so životopisom a uvedeným súhlasom so spracovaním Vašich osobných údajov v zmysle zákona 122/2013 Z.z. zasielajte na uvedenú e-mailovú adresu.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za zaslanie požadovaných písomností a za záujem pracovať pre spoločnosť.
Po vnútornom výbere na základe uvedených údajov budeme kontaktovať tých uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá na zamestnanca. Nami vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomického zamerania

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

-relevantná prax na pozícii controllera vo výrobnej spoločnosti
-znalosť platnej účtovnej legislatívy
-analytické myslenie na báze čísel, údajov a faktov
-výborná znalosť MS Excel
-znalosť Aj,resp.Nj - výhoda

Firma s dlhoročnou tradíciou vývoja a výroby priemyselných robotov a manipulátorov sa dlhodobo orientuje na zákazkový vývoj a výrobu jednoúčelových strojov a zariadení,dopravníkov, manipulátorov a zariadení manipulačnej techniky.
Poskytuje riešenia pre zefektívnenie výroby , zníženie priebežných časov výroby, zníženie podielu ľudskej práce v zdraviu škodlivom prostredí, úplnú alebo čiastočnú automatizáciu výrobného procesu/softvér + hardvér/.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3155950  Dátum zverejnenia: 11.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou