Logo VUJE, a. s.

Laborant

VUJE, a. s.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
ASAP
1 200 EUR/mesiacK základnej mzde má zamestnanec priznané rozpätie podľa pracovných skúseností vyplácané každý mesiac.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • práca v metalografickom laboratóriu,
  • rezanie a príprava metalografických vzoriek,
  • mechanické a korózne skúšky materiálov,
  • údržba a starostlivosť o skúšobné a laboratórne zariadenia,
  • podpora činností akreditovaného laboratória.

​Spoločnosť poskytuje zamestnancom finančný príspevok na stravu vo výške 7,30 € bez doplatku zamestnanca, jubilejné a vernostné odmeny, pracovné voľno nad rámec zákonníka práce a dovolenky, nadštandardné lekárske prehliadky plne hradené zamestnávateľom, rekreačné zariadenia na regeneráciu prac. síl zamestnancov a ich rodinných príslušníkov, možnosť príležitostnej práce z domu v prípade, že to dovoľuje povaha vykonávanej práce, možnosť zvyšovania kvalifikácie,...​

Podmienkou je SŠ technického smeru, prax v metalografickom / chemickom laboratóriu výhodou. Kontaktovaní budú iba uchádzači spĺňajúci uvedené kritériá.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 25 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Ruský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

  • technické myslenie, manuálna zručnosť,
  • samostatnosť, iniciatívnosť.

VUJE, a. s., je inžinierska spoločnosť, ktorá vykonáva projekčné, dodávateľské, realizačné, výskumné a školiace činnosti hlavne v oblasti jadrovej a klasickej energetiky.
Spoločnosť vznikla v roku 1977 ako štátny Výskumný ústav jadrových elektrární, v roku 1994 sa pretransformovala na akciovú spoločnosť. Zmena vlastníctva zo štátnej spoločnosti na 100% súkromnú spoločnosť znamenala i zmenu v náplni činnosti z pôvodne výskumnej organizácie na inžiniersku spoločnosť, ktorá v poslednom období realizuje projekty hlavne v oblasti jadrovej energetiky.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jaroslava Proksová
E-mail: poslať životopis
ID: 4814773  Dátum zverejnenia: 23.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac