Obchodní zástupce - zahraniční obchod

VÚHŽ a.s.

Místo práce
Frýdek - Místek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Čemu se u nás budete věnovat:

péče o stávající zákazníky;
aktivní vyhledávaní nových zákazníků, občasný „cold calling“;
budování dlouhodobých obchodních vztahů s klienty;
příprava obchodních nabídek;
zodpovědnost za obchodní výsledky ve svěřeném regionu;
monitoring konkurence a vývoje trhu;
účast na výstavách a prezentačních akcích.

Koho hledáme:

nového člena týmu obchodníků s technickými znalostmi, který bude mít:
- prodejní zkušenosti min. 2 roky, z hutního nebo automobilového odvětví výhodou;
- německý jazyk na velmi dobré komunikativní úrovni a k tomu anglický jazyk, ve kterém nemá problém se domluvit;
- profesionální vystupování, empatii, inteligenci, systematičnost, umění prodat;
- schopnost stanovovat si priority,časovou flexibilitu a proaktivitu;
- řidičský průkaz sk.B. a chuť cestovat - min. 30% času (země EU).

Co nabízíme:

Standardní výbavu obchodníka - notebook a telefon.
Motivující odměňovací systém - fixní složka mzdy + provize dle plnění plánu
Každodenní využití jazykových znalostí;
Zaměstnanecké výhody.

Nástup: dohodou

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 3417039  Dátum zverejnenia: 11.6.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.