Logo VÚEZ, a.s.

Projektový špecialista, projektový manažér / zarábaj v priemere až 2400,- €

VÚEZ, a.s.

Miesto práce
Tlmače
Termín nástupu
ASAP
1 500 - 1 750 EUR/mesiacuvedené rozpätie predstavuje základnú mesačnú mzdu bez benefitov ( popis nižšie )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu na pozíciu " Projekt-manažér " s požiadavkami na:

  • zodpovednosť za koordináciu riešiteľského tímu, dodržiavanie požiadaviek na kvalitu, BOZP a EMS,
  • riadenie prác na externom pracovisku (vítaná je kvalifikácia stavbyvedúci- stavebný dozor),
  • koordináciu subdodávateľov, kontrolu kvality v procese výroby a montáže,
  • spracovávanie typových a neštandardných technologických postupov,
  • skresľovanie skutočného stavu projektu v AutoCAD,
  • spracovávanie podkladov a tvorbu STD pre stavebnú skúšku,
  • podieľanie sa na odovzdaní diela, resp. časti diela,
  • riadenie kvality dodávky, dohodnutých parametrov alebo všeobecne záväzných predpisov, ako aj identifikovaných bezpečnostných a environmentálnych rizík, navrhovanie  nápravných opatrení,
  • výkon práce na externých pracoviskách ( vrátane zahraničia ).

V zmysle kolektívnej zmluvy poskytujeme finančné i nefinančné benefity nad rámec ZP a to najmä :

  • prémie podľa dosiahnutých hospodárskych výsledkov,
  • 13.a 14. plat vo výške 100% základnej mzdy,
  • mzdové zvýhodnenie za prácu vo sviatok vo výške 200 % priemerného zárobku,
  • náhrada mzdy za dobu strávenú na ceste mimo pracovnej zmeny,
  • finančný príspevok na stravovanie vo výške 7,80 € / deň ( príspevok je vyplácaný aj za dni dovolenky, náhradného voľna či pri návšteve lekára ),
  • nadštandardný mesačný príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie ( 3. pilier ) pre všetkých zamestnancov ( vo výške 4% z celkového dosiahnutého príjmu ,
  • pracovné voľno s náhradou mzdy nad rámec ZP ( pri rôznych životných situáciách ),
  • vreckové vo výške 40% stravného pri zahraničnej pracovnej ceste,
  • odlučné ( finančný príspevok pri viacdňovom výkone práce na dočasných externých pracoviskách zamestnávateľa ),
  • 1 x ročne príspevok na letnú dovolenku pre všetkých zamestnancov ( tento finančný príspevok zamestnávateľa je poskytnutý nad rámec zákonného príspevku na rekreáciu podľa § 152a) ZP ),
  • komerčné poistenie zamestnancov pri služobných cestách,
  • rekondičné pobyty,
  • dodatková dovolenka,
  • sociálna výpomoc pri nepriaznivých životných situáciách,
  • peňažné dary k pracovným výročiam, životným jubileám, vernostné odmeny, odchodné nad rámec ZP,
  • účasť na vedecko-technických projektoch,
  • športový deň,
  • spoločný poznávací zájazd s kolegami cca 1 x ročne,
  • rôzne firemné akcie, večierky,
  • prezenty pri firemných akciách a výročiach spoločnosti,
  • možnosť zvýšenia kvalifikácie v oblasti NDT,
  • po nadobudnutí dostatočnej praxe možnosť získania kvalifikácie na pozíciu stavbyvedúci - stavebný dozor,
  • možnosť získania autorizačného osvedčenia "Autorizovaný stavebný inžinier pre technické, technologické a energetické vybavenie stavieb".

Vopred ďakujeme za Váš prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti a zaslanie Vášho profesného životopisu - POTVRDZUJÚCE MAILY NEZASIELAME.
Všetky životopisy budú starostlivo posúdené, pričom si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov vhodných na inzerovanú pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske, stavebné - technické vybavenie stavieb

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
AutoCAD - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

nie je rozhodujúca

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • práca v prostredí AutoCAD resp.iného CAD systému
  • vedieť čítať technické výkresy a technickú dokumentáciu
  • znalosť metód kontroly kvality
  • implementovať normy kvality a odborné a technické znalosti v oblasti strojárenstva ( stavebníctva)
  • manuálna zručnosť a schopnosť riešiť problémy
  • zodpovednosť a komunikatívnosť
  • flexibilita a ochota učiť sa novým veciam
  • práca v tíme, pozitívny prístup, samostatnosť
  • znalosť ruského jazyka je vítaná

Počas svojej 50-ročnej existencie sa spoločnosť VÚEZ, a.s., vyprofilovala na aktívnu inžiniersku, výrobnú a montážnu organizáciu s vysokým podielom intelektuálnych, vývojových, predvýrobných etáp a kontrolných činností.
V súčasnosti sa VÚEZ, a.s., zameriava na špecializované a neštandardné činnosti v energetike a na vyhradených technických zariadeniach v celom reťazci výskum - vývoj - projekt - inžiniering - výroba - montáž - servis - obchod:
- zvyšovanie bezpečnosti jadrových elektrární,
- priemyselný výskum a vývoj,
- automatizácia, robotika a umelá inteligencia ( AI ),
- servisné merania a diagnostika,
- garančné skúšky energetických zariadení,
- autorizované meranie plynných a tuhých emisií do ovzdušia,
- výroba a montáž elektrických a tlakových zariadení,
- injektáž železobetónových konštrukcií proti priesakom.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Klaudia Daruová
Tel.: +421366355307
E-mail: poslať životopis
ID: 4836257  Dátum zverejnenia: 24.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac