Logo VÚEZ, a.s.

Technik kontroly kvality / zarábaj v priemere až 2025,- € mesačne

VÚEZ, a.s.

Miesto práce
Tlmače
Termín nástupu
ASAP
1 350 - 1 600 EUR/mesiacuvedené rozpätie predstavuje základnú mesačnú mzdu bez benefitov ( popis nižšie )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kandidáta na pozíciu technik kontroly kvality, ktorého pracovnou náplňou bude :

  • kontrola kvality v procese výroby a montáže
  • vstupná kontrola komponentov, vykonávanie a vyhodnotenie skúšok
  • kontrola dodržiavania štandardov, výrobných postupov a plánov kvality
  • vykonávanie kontrolných operácií, vypracovanie protokolov
  • vypracovávanie plánov kontroly kvality
  • vyhodnocovanie výsledkov kontrolných skúšok kvality, zisťovanie príčin nekvality, stanovenie opatrení na jej odstránenie
  • metodické riadenie stavby v oblasti kvality prác
  • výstupná kontrola, spracovanie dokumentácie k preberaciemu konaniu, vypracovanie STD

V zmysle kolektívnej zmluvy poskytujeme finančné i nefinančné benefity nad rámec ZP a to najmä :

  • prémie podľa dosiahnutých hospodárskych výsledkov
  • 13.a 14. plat vo výške 100% základnej mzdy
  • mzdové zvýhodnenie za prácu vo sviatok vo výške 200 % priemerného zárobku
  • náhrada mzdy za dobu strávenú na ceste mimo pracovnej zmeny
  • finančný príspevok na stravovanie vo výške 7,80 € / deň ( príspevok je vyplácaný aj za dni dovolenky, náhradného voľna či pri návšteve lekára )
  • nadštandardný mesačný príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie ( 3. pilier ) pre všetkých zamestnancov ( vo výške 4% z celkového dosiahnutého príjmu )
  • pracovné voľno s náhradou mzdy nad rámec ZP ( pri rôznych životných situáciách )
  • vreckové vo výške 40% stravného pri zahraničnej pracovnej ceste
  • odlučné ( finančný príspevok pri viacdňovom výkone práce na dočasných externých pracoviskách zamestnávateľa )
  • 1 x ročne príspevok na letnú dovolenku pre všetkých zamestnancov ( tento finančný príspevok zamestnávateľa je poskytnutý nad rámec zákonného príspevku na rekreáciu podľa § 152a) ZP )
  • komerčné poistenie zamestnancov pri služobných cestách
  • rekondičné pobyty
  • dodatková dovolenka
  • sociálna výpomoc pri nepriaznivých životných situáciách
  • peňažné dary k pracovným výročiam, životným jubileám, vernostné odmeny, odchodné nad rámec ZP
  • možnosť zvýšenia kvalifikácie v oblasti NDT
  • účasť na vedecko-technických projektoch
  • športový deň
  • spoločný poznávací zájazd s kolegami cca 1 x ročne
  • rôzne firemné akcie, večierky
  • prezenty pri firemných akciách a výročiach spoločnosti

Vopred ďakujeme za Váš prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti a zaslanie Vášho profesného životopisu - POTVRDZUJÚCE MAILY NEZASIELAME.
Všetky životopisy budú starostlivo posúdené, pričom si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov vhodných na inzerovanú pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

 Strojárske, stavbárske, technické

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax na pozícii výhodou

Počet rokov praxe

1

  • orientácia v technických výkresoch a technickej dokumentácii
  • znalosti metód kontroly kvality
  • orientácia v normách kvality a odborné a technické znalosti v oblasti strojárenstva (stavebníctva)
  • manuálna zručnosť a schopnosť riešiť problémy
  • zodpovednosť a komunikatívnosť
  • flexibilita a ochota učiť sa novým veciam
  • tímový hráč, pozitívny prístup, samostatnosť

Počas svojej 50-ročnej existencie sa spoločnosť VÚEZ, a.s., vyprofilovala na aktívnu inžiniersku, výrobnú a montážnu organizáciu s vysokým podielom intelektuálnych, vývojových, predvýrobných etáp a kontrolných činností.
V súčasnosti sa VÚEZ, a.s., zameriava na špecializované a neštandardné činnosti v energetike a na vyhradených technických zariadeniach v celom reťazci výskum - vývoj - projekt - inžiniering - výroba - montáž - servis - obchod:
- zvyšovanie bezpečnosti jadrových elektrární,
- priemyselný výskum a vývoj,
- automatizácia, robotika a umelá inteligencia ( AI ),
- servisné merania a diagnostika,
- garančné skúšky energetických zariadení,
- autorizované meranie plynných a tuhých emisií do ovzdušia,
- výroba a montáž elektrických a tlakových zariadení,
- injektáž železobetónových konštrukcií proti priesakom.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Klaudia Daruová
Tel.: +421366355307
E-mail: poslať životopis
ID: 4832032  Dátum zverejnenia: 21.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac