Reagujte bez životopisu

Technický pracovník v oblasti elektrotechniky, automatizácie

VÚEZ, a.s.

Miesto práce
Továrenská 210, Lipník, 935 21 Tlmače
Termín nástupu
04.05.2020
Mzdové podmienky (brutto)
1 350 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovník bude v rámci projektu „Robotické pracovisko pre inteligentné zváranie maloobjemovej výroby“ (IZVAR) vykonávať technické činnosti so zameraním na elektrotechniku a automatizáciu:
- Projekčná činnosť
- Návrh a realizácia systémov priemyselnej automatizácie
- Návrh algoritmov riadenia
- Vývoj priemyselného softvéru
- Práce pri vývoji prototypov
- Integrácia robotov do výrobných buniek
- Súčinnosť pri testovaní softvéru

- Práca v stabilnej firme, ktorá investuje do ľudských zdrojov, do výskumno-vývojových aktivít, do celoživotného vzdelávania
- Práca v rámci výskumno-vývojového projektu v partnerstve s Fakultou elektrotechniky a informatiky Slovenskej technickej univerzity v Bratislave
- Teambuildingové aktivity, príjemné pracovné prostredie, dobrý kolektív
- Rôzne sociálne výhody zakotvené v kolektívnej zmluve
- Platené voľno s náhradou mzdy nad rámec Zákonníka práce

Vybraní kandidáti budú pozvaní na osobný pohovor e-mailom zaslaným dňa 17. 3. 2020.
Termín výberového konania: 19. - 20. 3. 2020.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika, priemyselná informatika, automatizácia, riadiace systémy alebo počítačové inžinierstvo

Ostatné znalosti

C# - Základy
C++ - Pokročilý
HTML - Základy
Java - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Analytické myslenie
• Technická gramotnosť
• Cieľavedomosť
• Precíznosť (presnosť)
• Spoľahlivosť
• Komunikatívnosť
• Zodpovedný prístup
• Tímová práca
• Tvorivosť (kreativita)

Počas svojej 47-ročnej existencie sa spoločnosť VÚEZ, a.s. vyprofilovala na aktívnu inžiniersku, výrobnú a montážnu organizáciu s vysokým podielom intelektuálnych, vývojových, predvýrobných etáp a kontrolných činností. K dnešnému dňu firma zamestnáva 111 zamestnancov.

V súčasnosti sa VÚEZ, a.s. zameriava na špecializované a neštandardné činnosti v energetike a na vyhradených technických zariadeniach v celom reťazci výskum - vývoj - projekt - inžiniering - výroba - montáž - servis - obchod:
- zvyšovanie bezpečnosti jadrových elektrární,
- výskum a vývoj energetických zariadení,
- automatizáciu transportu a skladovania sypkých materiálov,
- servisné merania a diagnostiku,
- garančné skúšky energetických zariadení,
- autorizované meranie plynných a tuhých emisií do ovzdušia,
- výrobu a montáž elektrických a tlakových zariadení,
- injektáž železobetónových konštrukcií proti priesakom.

Od februára 2019 firma realizuje výskumno-vývojový projekt s názvom: "Robotické pracovisko pre inteligentné zváranie maloobjemovej výroby (IZVAR)."

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3875442  Dátum zverejnenia: 20.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac