Reagujte bez životopisu

Obchodný zástupca zástupkyňa pre Slovensko

VSU Truck, s. r. o.

Miesto práce
Hlohovec, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiacMzda brutto 900 euro +20% z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne kontaktovanie nových potenciálnych klientov
- dohadovanie obchodných stretnutí s potenciálnymi klientmi
- vedenie obchodných rokovaní
- príprava cenových ponúk a obchodných zmlúv

-Motivujúce finančné ohodnotenie závislé od výkonu
- Pracovné pomôcky k dispozícii - notebook auto Telefón
-Vernostné odmeny

Slovenská softvérová spoločnosť. Zameraná na vývoj SW , výrobu GPS systémov do vozidiel a strojov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing obchod

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Predaja

Počet rokov praxe

1

Komunikačné, prezentačné a argumentačné schopnosti.
Vysoká miera samostatnosti a zodpovednosti.
Schopnosť prijímať odmietnutie, odolnosť voči stresu.

Sme mladá dynamická spoločnosť, ktorá ťaží z dlhoročných skúseností a praxe jej protagonistov. Zaoberáme sa predajom a montážou značkových gps monitorovacích zariadení do vozidiel a strojov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3752776  Dátum zverejnenia: 21.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac