Junior IT Analytik

VSL Software, a.s.

Miesto práce
Lomená 8, 040 01 Košice
Termín nástupu
01.07.2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiacodmeny + ďalšie bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- analýza používateľských požiadaviek
- spracovanie procesnej analýzy
- návrh riešenia IS vo forme UML modelu
- návrh používateľského rozhrania
- konzultačné práce
- dokumentácia a školenia
- komunikácia so zákazníkom ako aj vývojovým tímom
- čiastočné overovanie vyvinutých aplikácií a ich modifikácií

-práca v mladom a dynamickom kolektíve
-podpora športových aktivít
-interné vzdelávanie

Výber bude realizovaný na základe pohovorov, dôležitou súčasťou je životopis, ktorý prosíme zasielať na adresu vsl@vsl.sk. Po úspešnom výberovom konaní je po dohode možný aj iný termín nástupu do zamestnania.
K zasielanému životopisu, prípadne žiadosti o zamestnanie, motivačnému listu pripojte súhlas so spracúvaním osobných údajov: "V súlade s platnou legislatívou udeľujem spoločnosti VSL Software, a. s. súhlas so spracovaním mojich osobných údajov v rozsahu životopisu, žiadosti, motivačného listu v jej personálnej databáze za účelom evidencie záujemcov o zamestnanie a výberu zamestnanca na ponúkanú pracovnú pozíciu. Tento súhlas so spracúvaním osobných údajov dávam do 30.6.2025. Som si vedomý, že súhlas môžem kedykoľvek písomne odvolať." V prípade nepripojenia súhlasu bude životopis, žiadosť, motivačný list bezodkladne zlikvidovaný.
Informácia o zásadách spracúvania osobných údajov je zverejnená na webovom sídle www.vsl.sk.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2024 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

prírodovedné - matematika, informatika; technické v oblasti informatiky

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

 Nevyhnutné predpoklady
- ukončené VŠ vzdelanie - technického alebo prírodovedného zamerania
- znalosť UML
- schopnosť tímovej práce
- znalosť SQL

 Znalosti a skúsenosti, ktoré sú výhodou
- skúsenosti v práci s CASE nástrojom podporujúcim UML
- skúsenosti s realizáciou analýz v UML v školských príkladoch

VSL Software, a.s. je softvérovou firmou zameriavajúcou sa na implementáciu moderných informačných technológií.
Firma bola založená v novembri 1994. Hlavným zameraním firmy je:

* analýza a návrh informačných systémov, implementácia informačných systémov technológiami client/server a Intranet
* vývoj a adaptácia nástrojov pre tvorbu aplikačného a programového vybavenia, CASE nástroje a automatické generovanie aplikačného kódu, generovanie výstupných zostáv, nástroje pre tvorbu multiplatformových distribuovaných aplikácií
* školiteľská, konzultačná a poradenská činnosť v oblasti informačných technológií

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 4836396  Dátum zverejnenia: 22.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac