Junior Java programátor

VSL Software, a.s.

Miesto práce
Lomená 8, 040 01 Košice
Termín nástupu
01.07.2019
Mzdové podmienky (brutto)
od 900,- EUR + odmeny + ďalšie bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- programovanie v jazyku JAVA
- implementácia komplexných riešení šitých na mieru zákazníka
- práca s CASE nástrojom
- práca s DB

- práca v mladom a dynamickom kolektíve
- podpora športových aktivít
- interné vzdelávanie

Výber bude realizovaný na základe pohovorov, dôležitou súčasťou je životopis, ktorý prosíme zasielať na adresu [email protected]. Po úspešnom výberovom konaní je po dohode možný aj iný termín nástupu do zamestnania.
K zasielanému životopisu, prípadne žiadosti o zamestnanie, motivačnému listu pripojte súhlas so spracúvaním osobných údajov: "V súlade s platnou legislatívou udeľujem spoločnosti VSL Software, a.s. súhlas so spracovaním mojich osobných údajov v rozsahu životopisu, žiadosti, motivačného listu v jej personálnej databáze za účelom evidencie záujemcov o zamestnanie a výberu zamestnanca na ponúkanú pracovnú pozíciu. Tento súhlas so spracúvaním osobných údajov dávam do 30.6.2020. Som si vedomý, že súhlas môžem kedykoľvek písomne odvolať." V prípade nepripojenia súhlasu bude životopis, žiadosť, motivačný list bezodkladne zlikvidovaný.
Informácia o zásadách spracúvania osobných údajov je zverejnená na webovom sídle www.vsl.sk.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

prírodovedné - matematika, informatika; technické v oblasti informatiky

Nevyhnutné predpoklady
- skúsenosti s programovaním v JAVA
- ukončené VŠ vzdelanie

Znalosti a skúsenosti, ktoré sú výhodou
- SQL
- UML
- skúsenosti v práci s CASE nástrojom
- skúsenosti s programovaním v tíme

VSL Software, a.s. je softvérovou firmou zameriavajúcou sa na implementáciu moderných informačných technológií.
Firma bola založená v novembri 1994. Hlavným zameraním firmy je:

* analýza a návrh informačných systémov, implementácia informačných systémov technológiami client/server a Intranet
* vývoj a adaptácia nástrojov pre tvorbu aplikačného a programového vybavenia, CASE nástroje a automatické generovanie aplikačného kódu, generovanie výstupných zostáv, nástroje pre tvorbu multiplatformových distribuovaných aplikácií
* školiteľská, konzultačná a poradenská činnosť v oblasti informačných technológií

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3666097  Dátum zverejnenia: 13.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 900,- EUR + odmeny + ďalšie bonusy