Strojník - pre obsluhu nakladača a rýpadla

VSK MINERAL s.r.o.

Miesto práce
Lom Dargov, Košický kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
zaujímavé finančné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonáva obsluhu nakladača a rýpadla v súlade s návodom na jeho používanie
- vykonáva rýpanie a nákladku materiálu
- vykonáva kontrolne údržbu nakladača a rýpadla

- práca v úspešnej expandujúcej spoločnosti
- dobré sociálne podmienky
- možnosť zvyšovania kvalifikácie a odborného rastu

Ak vás naša ponuka zaujala a spĺňate kvalifikačné predpoklady, prosíme o zaslanie štrukturovaného životopisu na nižšie uvedenú e-mailovú adresu. Vybraní uchádzači budú telefonicky kontaktovaní s pozvaním na osobné stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojnícke, stavebné

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

3

- platný doklad obsluhy stavebných strojov skupiny 5, 9
- praktické skúsenosti s obsluhou stavebných strojov
- samostatnosť, vysoké pracovné nasadenie

Renomovaná spoločnosť, ktorá prevádzkuje viaceré ťažobné prevádzky na východnom a strednom Slovensku. Spoločnosť patrí do skupiny VSK MINING GROUP, ktorá vykonáva dobývanie, úpravu a predaj nerastných surovín.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3210178  Dátum zverejnenia: 9.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: zaujímavé finančné ohodnotenie