Lekár / revízny lekár

Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.

Trenčiansky kraj, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
Dohodou
2 000 EUR/mesiacZákladná mzda od 2000 EUR brutto. Výsledná úroveň mzdy závisí od úrovne schopností a skúseností uchádzača o zamestnanie. Táto téma je súčasťou rozhovoru.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Za veľkými vecami sú väčšinou veľkí ľudia. Preto do našich radov neustále hľadáme profesionálov, ktorí majú záujem a drive podieľať sa na transformácii a inováciách, ktoré VšZP prináša svojim klientom.

O Vás – čo Vás čaká / právomoci, zodpovednosti

  • Zabezpečenie kontrolných a revíznych činností v oblasti zdravotnej starostlivosti – priama aj nepriama revízia
  • Kontrola dodržiavania zmluvných podmienok PZS, kontrola zdravotnej dokumentácie k činnostiam, ktoré súvisia s poskytovaním zdravotnej starostlivosti
  • Protokolárna kontrola hospodárneho využitia finančných prostriedkov  pri poskytovaní ZS
  • Poradenstvo a konzultácie pre organizačné útvary VšZP
  • Kontrolné činnosti v oblasti poskytovania zdravotnej starostlivosti na základe poverenia a v spolupráci s revíznymi lekármi
  • Posudzovanie neodkladnej zdravotnej starostlivosti, vybavovanie podnetov od PZS a poistencov

Miesto výkonu práce je po vzájomnej dohode.

Na našich zamestnancoch nám záleží a dávame im vždy to najlepšie:

*Týždenný pracovný čas 37,5 hodiny a flexibilná pracovná doba, kedy do práce môžete prísť najneskôr o 9:00 hod a opustiť ho môžete najskôr o 15:00 hod (v piatky o 14:00 hod)
*Letný a zimný bonus je finančná odmena, ktorá sa vypláca zamestnancom navyše k mzde, v závislosti od výsledkov spoločnosti a individuálnych cieľov
*5 dní dovolenky nad rámec zákona a 3 dni na regeneráciu bez nutnosti priepustky k lekárovi
*Príspevok na DDS III.pilier vo výške 5% zo zúčtovanej mzdy zamestnanca (po skúšobnej dobe)
*Hodnota stravného / deň 7,80 Eur - z toho príspevok zamestnanca 2,21€ (aj počas dovolenky aj počas vianočných a novoročných sviatkov)
*Príspevok na Flexi rekreáciu nad rámec zákona až do výšky 140 Eur
*Karta MultiSport a UpBalancea s príspevkom od zamestnávateľa
*Zvýhodnené preplácanie PN-ky až do výšky 80%
*Príspevky a odmeny na rôzne životné udalosti, dni voľna navyše pri špecifických životných situáciách a sociálna výpomoc
*Možnosť využitia školiacich a ubytovacích zariadení na oddych a regeneráciu
*Referral bonus za odporúčanie vhodného kandidáta, ktorý zapadne do kolektívu
*Teambuldingy, športovné dni, dni zdravia priamo na pracovisku si tak môžete preveriť svoj zdravotný stav a získať množstvo zaujímavých informácií o nových trendoch v oblasti zdravého životného štýlu od odborníkov na cvičenie, stravovanie aj relax

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Vášmu životopisu spolu s motivačným listom sa starostlivo povenujeme a zvážime. Dovolíme si kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú nami stanovené kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

podmienkou je aspoň 1 atestácia v základnom medicínskom odbore

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Uprednostnení budú kandidáti s 5 ročnou praxou v medicíne, atestácia I. stupňa atestácia z revízneho

Počet rokov praxe

5

O Vás - aká/aký ste, čím disponujete, čo máte rád/rada

  • Schopnosť pracovať v tíme
  • Zodpovedný prístup k pridelenej práci a flexibilita
  • Aktívny prístup k riešeniu problémov a schopnosť navrhovať riešenie
  • Orientácia na dosahovanie cieľov a určovanie nových cieľov
  • Schopnosť komunikovať s klientom formou telefonátu, osobne, emailom, písomne
  • Proklientsky orientované myslenie
  • Dobré komunikačné schopnosti
  • Dôslednosť a precíznosť, schopnosť dodržiavať dohodnuté termíny a doťahovanie úloh do konca
  • Zvládanie stresových situácií
  • Analytické myslenie
  • Ovládanie klasifikačného systému DRG výhodou
  • Základná orientácia v zdravotníckej legislatíve
  • Vysoký záujem o neustále vzdelávanie a oboznamovanie sa s legislatívnymi zmenami
  • Uprednostnení budú kandidáti s 5 ročnou praxou v medicíne, atestácia I. stupňa atestácia z revízneho lekárstva podmienka
  • Podmienkou je aspoň 1 atestácia v základnom medicínskom odbore

VšZP je najväčšia a najdlhšie pôsobiaca poisťovňa na Slovensku s takmer 20-ročnou históriou, ktorej dôverujú takmer 3 milióny spokojných poistencov.

Svojim klientom dlhodobo poskytuje komplexné služby v oblasti zdravotného poistenia vo svojich viac ako 77 kontaktných miestach na Slovensku a prostredníctvom elektronických služieb–ePobočky a mobilnej aplikácie VšZP.

Naším cieľom je byť modernou spoločnosťou, ktorá bude udávať trendy v oblasti verejného zdravotného poistenia. Chceme byť lídrom s proklientskym servisom a fungovať transparentne v prospech našich poistencov, platiteľov, poskytovateľov zdravotnej starostlivosti a predovšetkým pre našich zamestnancov.

Vďaka prebiehajúcim a pripravovaným aktivitám a zanietenosti celého tímu spoločnosti VšZP rastie vizibilita poisťovne a hrdosť zamestnancov, že sú jej súčasťou. Na našich zamestnancoch nám záleží a dávame im vždy to najlepšie.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov