Klientský poradca - Tornaľa

Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.

Miesto práce
Tornaľa
Termín nástupu
Dohodou
1 050 EUR/mesiacZákladná mzda: 1050€. Výsledná úroveň mzdy závisí od úrovne schopností a skúseností uchádzača o zamestnanie. Navyše, máš možnosť získať polročný bonus 2x ročne a variabilnú časť mzdy - viac si povieme osobne :)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vstúpte do sveta zdravia so štýlom! Máme pre vás úžasnú príležitosť stať sa poradcom klienta v našej zdravotnej poisťovni.

Si vášnivý komunikátor a rád pomáhaš ľuďom? Máš záujem o oblasť poisťovníctva a chceš rozvíjať svoje zručnosti a schopnosti pri práci s klientmi? Ak áno, potom hľadáme práve Teba :)

Ako poradca klienta v našej zdravotnej poisťovni budeš mať jedinečnú príležitosť:

  • Poskytovať osobný a odborný servis našim klientom, odpovedať na ich otázky a pomáhať im s rôznymi požiadavkami
  • Poskytovať informácie a poradenstvo o zdravotnom poistení, produktoch a službách našej poisťovne
  • Vybavovať požiadavky a spracovávať náležitosti týkajúce sa zdravotného poistenia poistencov a platiteľov zdravotného poistenia
  • Aktívne akvizovať nových poistencov
  • Aktívne podporovať zdravie a prevenciu ochorení prostredníctvom informačných kampaní a vzdelávacích programov pre klientov

Čaká Ťa práca v počítačových systémoch, ale aj trochu tej administratívy :)

Na našich zamestnancoch nám záleží a dávame im vždy to najlepšie:

  • Polročný bonus vyplácaný 2x ročne na základe plnenia cieľov
  • 5 dní dovolenky nad rámec zákona
  • Flexibilný pracovný čas
  • 3 sick days za rok
  • Až 140€ za rok na rekreáciu (nad rámec zákona)
  • Stravenky aj za dni dovolenky a vianočné sviatky
  • Karta Multisport s príspevkom od zamestnávateľa
  • Aplikácia UpBalansea s príspevkom od zamestnávateľa
  • Zvýhodnené preplácanie PNky až do výšky 80%
  • Príspevok do III. piliera (doplnkové dôchodkové sporenie) vo výške 5%
  • Príspevky na rôzne životné udalosti (pracovné výročia, životné jubileá, narodenie dieťaťa, sociálna výpomoc)
  • Teambuildingy, účasť na športových dňoch, dňoch zdravia a ešte mnoho iného...

Čo by Ťa mohlo ešte zaujímať?

Hľadáme kolegyňu alebo kolegu na TPP so skúšobnou dobou 3 mesiace. Zmluvu s Tebou uzatvárame zatiaľ na jeden rok, ale po vzájomnej spokojnosti Ti ju veľmi radi predĺžime.

Na základe Tvojho CV, dôkladne posúdime Tvoje skúsenosti, znalosti a predpoklady na obsadzovanú pracovnú pozíciu. V prípade, ak spĺňaš požiadavky na pracovnú pozíciu, s radosťou Ťa pozveme na osobný pohovor. Kandidátov budeme kontaktovať telefonicky.
Ak Ťa nebudeme do 14 dní kontaktovať, vybrali sme kandidátov, ktorých skúsenosti a znalosti najlepšie zodpovedajú požiadavkám našej spoločnosti na danú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Si Tá správna/Ten správny pre nás, ak:

  • Máš chuť pracovať v oblasti aktívneho predaja
  • Zaujíma Ťa práca s priamym kontaktom s klientom
  • Máš veľkú VÝHODU, ak si už pracoval/a v pobočkovej sieti v oblasti finančníctva alebo telekomunikácií - nie je to však podmienka
  • Máš vzdelanie s maturitou
  • Nevzdávaš sa
  • Si ochotný/á na sebe pracovať, učiť sa a byť NAJLEPŠÍ/IA z NAJLEPŠÍCH

Poďme spolu vytvoriť svet zdravia a úsmevov!

VšZP je najväčšia a najdlhšie pôsobiaca poisťovňa na Slovensku s takmer 20-ročnou históriou, ktorej dôverujú takmer 3 milióny spokojných poistencov.

Svojim klientom dlhodobo poskytuje komplexné služby v oblasti zdravotného poistenia vo svojich viac ako 77 kontaktných miestach na Slovensku a prostredníctvom elektronických služieb–ePobočky a mobilnej aplikácie VšZP.

Naším cieľom je byť modernou spoločnosťou, ktorá bude udávať trendy v oblasti verejného zdravotného poistenia. Chceme byť lídrom s proklientskym servisom a fungovať transparentne v prospech našich poistencov, platiteľov, poskytovateľov zdravotnej starostlivosti a predovšetkým pre našich zamestnancov.

Vďaka prebiehajúcim a pripravovaným aktivitám a zanietenosti celého tímu spoločnosti VšZP rastie vizibilita poisťovne a hrdosť zamestnancov, že sú jej súčasťou. Na našich zamestnancoch nám záleží a dávame im vždy to najlepšie.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov