Odborník vybavovania sťažností

Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
01.04.2024
1 150 EUR/mesiacZákladná mzda od 1.150 EUR. Výsledná úroveň mzdy závisí od úrovne schopností a skúseností uchádzača o zamestnanie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

O Vás – čo Vás čaká / právomoci, zodpovednosti

Hľadáme odborníka pre Oddelenie vybavovania sťažností, ktorého úlohou je riešenie sťažností, podaní a petícií v rámci VšZP a.s. Vašou prácou budete priamo ovplyvňovať vnímanie značky VšZP našimi poistencami.

 Práca zahŕňa:

  • Komplexné zabezpečovanie došlej a odchádzajúcej korešpondencie vrátane fyzickej evidencie a evidencie v informačnom systéme VšZP a.s.
  • Telefonická a e-mailová komunikácia vo veciach riešenia sťažností s interným a externým prostredím
  • Výkon administratívnej činnosti spojenej s vybavovaním sťažností
  • Kompletizácia dokumentácie, kontrola správnosti a úplnosti podkladov
  • Samostatná práca a v dohodnutých termínoch, plnenie pridelených úloh nadriadeným
  • Plnenie ďalších úloh podľa pokynov vedúceho zamestnanca súvisiace s plnením pracovných úloh
  • Aktívne prispievanie k proklientskejšiemu vnímaniu VšZP
  • Aktívna spolupráca pri stanovených aktivitách oddelenia

Na našich zamestnancoch nám záleží a dávame im vždy to najlepšie:

  • Polročný bonus vyplácaný 2x ročne na základe plnenia cieľov
  • 5 dní dovolenky nad rámec zákona
  • Flexibilný pracovný čas
  • 3 sick days za rok
  • Až 140€ za rok na rekreáciu (nad rámec zákona)
  • Stravenky aj za dni dovolenky a vianočné sviatky
  • Karta Multisport s príspevkom od zamestnávateľa
  • Aplikácia UpBalansea s príspevkom od zamestnávateľa
  • Zvýhodnené preplácanie PNky až do výšky 80%
  • Príspevok do III. piliera (doplnkové dôchodkové sporenie) vo výške 5%
  • Príspevky na rôzne životné udalosti (pracovné výročia, životné jubileá, narodenie dieťaťa, sociálna výpomoc)
  • Teambuildingy, účasť na športových dňoch, dňoch zdravia a ešte mnoho iného...

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Vášmu životopisu sa budeme starostlivo venovať, avšak dovolíme si kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú nami stanovené kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

2

O Vás - aká/aký ste, čím disponujete, čo máte rád/rada

  • Skúsenosti s administratívou
  • Schopnosť samostatne pracovať
  • Dodržiavanie termínov
  • Schopnosť dotiahnuť veci do konca
  • Schopnosť pracovať v tíme
  • Flexibilita a otvorenosť voči zmenám
  • Proaktívny a pozitívny prístup k riešeniu problémov
  • Schopnosť samostatne vyhodnocovať informácie, navrhovať riešenia
  • Skúsenosti z oblasti riešenia sťažností výhodou
  • Právnické vzdelanie výhodou

VšZP je najväčšia a najdlhšie pôsobiaca poisťovňa na Slovensku s takmer 20-ročnou históriou, ktorej dôverujú takmer 3 milióny spokojných poistencov.

Svojim klientom dlhodobo poskytuje komplexné služby v oblasti zdravotného poistenia vo svojich viac ako 77 kontaktných miestach na Slovensku a prostredníctvom elektronických služieb–ePobočky a mobilnej aplikácie VšZP.

Naším cieľom je byť modernou spoločnosťou, ktorá bude udávať trendy v oblasti verejného zdravotného poistenia. Chceme byť lídrom s proklientskym servisom a fungovať transparentne v prospech našich poistencov, platiteľov, poskytovateľov zdravotnej starostlivosti a predovšetkým pre našich zamestnancov.

Vďaka prebiehajúcim a pripravovaným aktivitám a zanietenosti celého tímu spoločnosti VšZP rastie vizibilita poisťovne a hrdosť zamestnancov, že sú jej súčasťou. Na našich zamestnancoch nám záleží a dávame im vždy to najlepšie.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov