Informatik – IT technik (Nitra)

Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.

Miesto práce
Nitra, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
01.01.2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiacod 1300 EUR brutto mesačne. Finálna mzda je stanovená ako súčet tarifného platu a príplatkov (variabilná zložka). Výsledná výška mzdy závisí od úrovne schopností a skúseností uchádzača o zamestnanie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo bude Vašou úlohou:

• Správa a administrácia počítačovej siete a serverov (prostredie Windows, IP telefónia, Print management)
• Údržba siete (konfigurácia, zálohovanie dát, antivírová kontrola, ochrana dát)
• Správa ostatnej výpočtovej techniky (inštalácia, konfigurácia a údržba PC a periférnych zariadení)
• Poskytovanie telefonickej a e-mailovej podpory pre používateľov, kladenie otázok s cieľom stanoviť povahu a závažnosť nefunkčnosti
• Príjem, analýza a riešenie problémov od používateľov
• Identifikovanie príčin nefunkčnosti, navrhovanie možných riešení, zlepšení
• Komunikácia s používateľmi počítačovej siete
• Samostatné riešenie rutinných nefunkčností a požiadaviek používateľov vrátane antivírovej ochrany (inštalácie, konfigurácie, aktualizácie, riešenie havarijných stavov IT zariadení a softvéru)
• Usmerňovanie a poskytovanie metodickej podpory používateľom pri používaní IT zariadení, softvéru a služieb; tvorba dokumentov, reportov a manuálov podľa pokynov vedúceho zamestnanca
• Vedenie aktuálnej evidencie všetkých IT zariadení a softvéru vrátane počtu licencií v príslušnom nástroji (počítače, notebooky, tlačiarne, telefóny, softvér, atď.)
• Spoluúčasť na tímových a projektových úlohách
• Školenie používateľov

Na našich zamestnancoch nám záleží a dávame im vždy to najlepšie:

  • Polročný bonus vyplácaný 2x ročne na základe plnenia cieľov
  • 5 dní dovolenky nad rámec zákona
  • Flexibilný pracovný čas
  • 3 sick days za rok
  • Až 140€ za rok na rekreáciu (nad rámec zákona)
  • Stravenky aj za dni dovolenky a vianočné sviatky
  • Karta Multisport s príspevkom od zamestnávateľa
  • Aplikácia UpBalansea s príspevkom od zamestnávateľa
  • Zvýhodnené preplácanie PNky až do výšky 80%
  • Príspevok do III. piliera (doplnkové dôchodkové sporenie) vo výške 5%
  • Príspevky na rôzne životné udalosti (pracovné výročia, životné jubileá, narodenie dieťaťa, sociálna výpomoc)
  • Teambuildingy, účasť na športových dňoch, dňoch zdravia a ešte mnoho iného...

Čo by Vás ešte mohlo zaujímať?

Hľadáme kolegu alebo kolegyňu na TPP so skúšobnou dobou 3 mesiace. Zmluvu s Vami uzatvárame zatiaľ na jeden rok, ale po vzájomnej spokojnosti Vám ju veľmi radi predĺžime.

Na základe Vášho CV, dôkladne posúdime Vaše skúsenosti, znalosti a predpoklady na obsadzovanú pracovnú pozíciu. V prípade, ak spĺňate požiadavky na pracovnú pozíciu, s radosťou Vás pozveme na osobný pohovor. Kandidátov budeme kontaktovať telefonicky.

Ak Vás nebudeme do 14 dní kontaktovať, vybrali sme kandidátov, ktorých skúsenosti a znalosti najlepšie zodpovedajú požiadavkám našej spoločnosti na danú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technického zamerania v odbore elektrotechnika alebo informatika

Prax na pozícii/v oblasti

​odborná prax min. 2 roky, prax vo verejnej správe výhodou

Počet rokov praxe

2

Čo požadujeme?

  • Technické a IT zručnosti
  • Znalosť vybraných SW aplikácií, operačných systémov, sieťových topológií a systémov, sieťových technológií: routing, switching, bezpečnosť, prehľad o hardwarových prostriedkoch a vybraných HW zariadeniach
  • Znalosť softvérových a hardvérových systémov
  • Zručnosti v nastavovaní a inštalácii HW - tlačiarne, notebooky, PC, IP telefónia
  • Znalosť konfigurácie MS Windows 10 a 11
  • Znalosť práce s aktívnymi prvkami LAN – switche, routre
  • Informatívne vedomosti o MS Active Directory
  • Základná znalosť technickej angličtiny je výhodou
  • Vyhláška 508/2009 § 21 (nevyžaduje sa, skôr len výhoda)
  • Organizačné schopnosti, samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita
  • Anglický jazyk -   výhodou
  • Nemecký jazyk -  výhodou
  • Vodičský preukaz skupiny „B“

VšZP je najväčšia a najdlhšie pôsobiaca poisťovňa na Slovensku s takmer 20-ročnou históriou, ktorej dôverujú takmer 3 milióny spokojných poistencov.

Svojim klientom dlhodobo poskytuje komplexné služby v oblasti zdravotného poistenia vo svojich viac ako 77 kontaktných miestach na Slovensku a prostredníctvom elektronických služieb–ePobočky a mobilnej aplikácie VšZP.

Naším cieľom je byť modernou spoločnosťou, ktorá bude udávať trendy v oblasti verejného zdravotného poistenia. Chceme byť lídrom s proklientskym servisom a fungovať transparentne v prospech našich poistencov, platiteľov, poskytovateľov zdravotnej starostlivosti a predovšetkým pre našich zamestnancov.

Vďaka prebiehajúcim a pripravovaným aktivitám a zanietenosti celého tímu spoločnosti VšZP rastie vizibilita poisťovne a hrdosť zamestnancov, že sú jej súčasťou. Na našich zamestnancoch nám záleží a dávame im vždy to najlepšie.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4714077  Dátum zverejnenia: 28.11.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac