Hľadáme skúseného špecialistu personalistiky a miezd so znalosťou SAPu

Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP
1 700 EUR/mesiacOd 1.700 EUR brutto mesačne. Finálna mzda je stanovená ako súčet tarifného platu a príplatkov (variabilná zložka). Výsledná výška mzdy závisí od úrovne schopností a skúseností uchádzača o zamestnanie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho HR tímu hľadáme skúseného špecialistu so znalosťou SAPu, ktorý bude zodpovedný za kompletné zastrešenie personálnej a mzdovej agendy v pridelenej oblasti.

Čo od Vás budeme očakávať:

  • Komplexné spracovanie pridelenej agendy personalistiky a miezd
  • Pravidelná komunikácia s internými  zákazníkmi a externými kontaktmi a riešenie ich požiadaviek
  • Navrhovanie a realizovanie zmien smerujúcich k zefektívneniu fungovania oddelenia a zabezpečovaniu dodržiavania legislatívnych požiadaviek (napr. digitalizácia, úprava procesov).
  • Spracovanie ročného zúčtovania dane, valorizácie miezd a inej špecifickej alebo mimoriadnej mzdovej agendy
  • Podpora kolegov v rámci oddelenia a vzájomná interakcia smerujúca k rozvoju oddelenia a spoločnosti
  • Participácia na interných a externých projektoch a auditoch v súvislosti s pridelenou personálno-mzdovou agendou

Na našich zamestnancoch nám záleží a dávame im vždy to najlepšie:

  • Polročný bonus vyplácaný 2x ročne na základe plnenia cieľov
  • Zvýhodnené preplácanie PN-ky
  • Multisport program
  • Príspevok na III. pilier (doplnkové dôchodkové sporenie) a príspevky na rôzne životné udalosti (pracovné výročia, životné jubileá, narodenie dieťaťa, sociálna výpomoc)
  • 5 dní dovolenky nad rámec zákona
  • Flexibilný pracovný čas, sick day
  • Teambuildingy, účasť na športových dňoch, dňoch zdravia a ešte mnoho iného...

V prípade záujmu o danú pozíciu nám prosím zašlite svoj životopis.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Vášmu životopisu sa budeme starostlivo venovať, avšak dovolíme si kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú nami stanovené kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

Ak pristupujete k práci zodpovedne a hľadáte nové výzvy, potom je tu pre Vás táto príležitosť stať sa súčasťou VšZP.

Čo by mal spĺňať vhodný kandidát:

  • Minimálne 5 rokov skúsenosti v oblasti personalistiky a kompletného spracovania miezd
  • znalosti a prax s programom SAP sú veľkou výhodou
  • znalosti personálnej agendy a zákonníka práce
  • zodpovednosť
  • výborné komunikačné zručnosti a prozákaznícky prístup
  • tímový hráč
  • otvorenosť zmenám a zefektívňovaniu procesov
  • proaktívny prístup k práci

VšZP je najväčšia a najdlhšie pôsobiaca poisťovňa na Slovensku s takmer 20-ročnou históriou, ktorej dôverujú takmer 3 milióny spokojných poistencov.

Svojim klientom dlhodobo poskytuje komplexné služby v oblasti zdravotného poistenia vo svojich viac ako 77 kontaktných miestach na Slovensku a prostredníctvom elektronických služieb–ePobočky a mobilnej aplikácie VšZP.

Naším cieľom je byť modernou spoločnosťou, ktorá bude udávať trendy v oblasti verejného zdravotného poistenia. Chceme byť lídrom s proklientskym servisom a fungovať transparentne v prospech našich poistencov, platiteľov, poskytovateľov zdravotnej starostlivosti a predovšetkým pre našich zamestnancov.

Vďaka prebiehajúcim a pripravovaným aktivitám a zanietenosti celého tímu spoločnosti VšZP rastie vizibilita poisťovne a hrdosť zamestnancov, že sú jej súčasťou. Na našich zamestnancoch nám záleží a dávame im vždy to najlepšie.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov